Висновки до курсової роботи

Висновки та пропозиції

В курсовій роботі „Аналіз витрат на оплату праці на базі ВДК у Шевченківському районі”, я намагався висвітлити актуальні питання теми, але це дуже складно, оскільки питання витрат на оплату праці є дуже широким і прийняті нормативні документи постійно удосконалюють, і, тому, деякі сторони питань в данній курсовій роботі і небули розглянуті, або розглянуті дуже стисло.

В першому розділі, я, Розгляну місце та роль витрат на оплату праці в системі управління бюджетною установою. В другому розділі розглянув економічну сутність витрат на оплату праці, тобто види і форми витрат на оплату праці, державні соціальні гарантії (мінімальну зарплату, норми оплати праці та інші гарантії і компенсації). З’ясував, що основою організації оплати праці є тарифна система, яка включає: тарифні сітки, тарифні ставки, схеми посадових окладів і тарифно-кваліфікаційні характеристики (довідники). В четвертому питанні, я здійснив аналіз нормативної бази, розглянув спеціалізовану літературу для ефективного вивчення і дослідження питань з обліку, контролю та аналізу оплати праці. В третьому питанні міститься характеристика базової установи “Відділення Державного Казначейства у Шевченківському районі”: юридична назва і адреса, організаційно-правова форма, предмет діяльності, органи управління. . У п’ятому питанні, я провів загальний аналіз витрат на оплату праці ВДК у Шевченківському районі.


Cписок використаних джерел:

1. Кузнєцов Г. «Аліменти: порядок нарахування та сплати» // Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 119.-с.28-31.

2. Лісанський Ю. Степовий О. «Невиплачена заробітна плата: чи існують строки позовної давності»// Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 5.-с.29-30.

3. Мізюк В. «Документальне оформлення нарахування і видачі заробітної плати» //Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 55.-с.21-22.

4. Нагорний В. «Механізм утримання прибуткового податку з інвалідів другої групи»// Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 14.-с.27.

5. Сушко Т. «У відрядження на один день: який розмір добових»// Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 14.-с.26-27.

6. Ткаченко Н.«Удосконалення методичних підходів до організації обліку оплати праці» // Журн. “Україна”: аспекти праці. - 2001.-№ 5.- с. 31

7. Уяздовська О. «Як оплачується робота у нічній час» // Все про бухгалтерський облік. - 2001.-№ 105.-с.24.< Назад Зміст

Готові роботи:

- Аналіз трудових ресурсів підприємства
- Аналіз трудових ресурсів та на оплату праці в закладах освіти
- Аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
- Аналіз трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання
- Аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці підприємства
- Аналіз ефективності використання трудових ресурсів
- Аналіз трудових ресурсів та забезпеченості ними підприємства
- Економічний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
- Аналіз трудових ресурсів і фонду оплати праці
- Трудові ресурси сільського господарства та шляхи підвищення ефективності їх використання

Всі курсові з аналізу праці та її продуктивності

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку