Економічний аналіз ділової активності

Курсова робота (код: sam662)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Сутність аналізу ділової активності

1.1. Цілі задачі та напрямки аналізу ділової активності підприємства
1.2. Економічна сутність ділової активності підприємства
1.3. Організаційне та інформаційне забезпечення аналізу ділової активності підприємства

Розділ 2. Загальна оцінка ділової активності підприємства ПП «Рубін-С»

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП «Рубін-С»
2.2. Аналіз ділової активності підприємства ПП «Рубін-С»
2.3. Аналіз рентабельності підприємства ПП «Рубін-С»

Розділ 3. Удосконалення ділової активності підприємства

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання ресурсів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: передмова й концептуальні бази й контрольні пункти й висновки і пропозиції, список використаних джерел, а також додатки.

В передмові розглянуто важливість теми курсового дослідження й мету та завдання роботи й представлено предмет, об’єкти, інформативні матеріали, методичні засади та отримані результати дослідження.

В першій рубриці розкрито загальну характеристику предмету дослідження, оцінку міри опрацювання поточних проблем нашими та іноземними ученими, визначення і підтвердження необхідності особистого напряму дослідження проблеми та обстеження законодавчої підстави та фахових джерел, зроблена характеристика порядку структури керування товариства і охарактеризовані його головні дані господарювання і балансу в динаміці за останні 3-4 періоди, перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому й за відокремленими сторонами та оцінки стосовно ресурсів підвищення ефективності роботи компанії.

В другому розділі опрацьовано складання програми інспектування і проведення контролю ефективності використання ресурсів й обстежено систему фінансового обліку в товаристві і методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки і написання висновку аудиту.

В висновку з'ясовано результати здійсненого опрацювання за ідеєю курсової роботи та показані пропозиції відносно удосконалення контролю ефективності використання ресурсів.

Регістр уживаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. По тексту курсовика проставлені посилання на номер джерела в списку.

У додатку виставлені розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід з статистичної звітності фірми та інформативні таблиці і первинні наслідки оцінювальних обчислень, другі джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методичними рекомендаціями університеті, в котрому він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Приведена курсова робота була вже благополучно захищена у столичному університеті. Її можна використовувати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Рисунок з аналізу господарської діяльності ділової активності


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.