Методика аналізу дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: sam663)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні аспекти аналізу дебіторської заборгованості

1.1. Економічна сутність дебіторської заборгованості та порядок її
Формування
1.2. Система показників, які використовуються для аналізу дебіторської заборгованості

Розділ 2. Аналіз дебіторської заборгованості ТОВ «Волдін»

2.1 Техніко-економічна характеристика підприємства та аналіз його фінансового стану
2.2. Аналіз динаміки та структури дебіторської заборгованості
2.3 Аналіз показників дебіторської заборгованості

Розділ 3. Удосконалення управління дебіторською заборгованістю ТОВ «Волдін»

3.1. Загальні принципи управління дебіторською заборгованістю
3.2. Обґрунтування методів мінімізації дебіторської заборгованості ТОВ «Волдін»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з дебіторами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить передмова, концептуальні пункти, аналітичні розділи і висновок, регістр застосованої літератури, доповнення.

В введенні розглянуто значення тематики курсового проекту, мету та завдання проекту та з'ясовано предмет і об’єкт, інформацію та методи і наукову новизну роботи.

У теоретичному розділі визначено методичну характеристику предмету роботи, аналіз міри опрацювання цих питань нашими та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напрямку дослідження проблеми та характеристику нормативної основи й професійної літератури, надана аналітика порядку побудови керування підприємства й проаналізовані його головні показники діяльності та ресурсів у русі за попередні три роки і перспектива господарювання фірми взагалі й за певними напрямами й оцінки стосовно резервів покращення якості функціонування суб’єкта господарювання.

У аудиторському пункті розкрито систему перевірки та проведення перевірки розрахунків з дебіторами й надано систему фінансового обліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків контролю і складання висновку перевірки.

У висновку окреслено наслідки реалізованого дослідження за замислом курсового проекту й показані путі стосовно покращення перевірки розрахунків з дебіторами.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури в списку.

В додаткових матеріалах виставлені створені студентом конфігурації документів, баланс й форма №2 із річних звітів суб’єкта господарювання, оцінювальні табличні матеріали і попередні наслідки оцінювальних обчислень й інші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Запропонована курсова робота була вже успішно захищена в столичному університеті. Її можливо вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи або для більшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Рисунок з аналізу господарської діяльності дебіторської заборгованості


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.