Аналіз оборотних активів виробничого підприємства

Курсова робота (код: sam665)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Сутність аналізу оборотних активів підприємства

1.1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
1.2. Економічна сутність оборотних активів підприємства
1.3. Організаційне та інформаційне забезпечення аналізу оборотних активів підприємства

Розділ 2. Загальна оцінка оборотних активів підприємства ПАТ «Полімінерал»

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Методика загального аналізу оборотних активів підприємства ПАТ «Полімінерал»
2.3. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів підприємства

Розділ 3. Удосконалення аналізу оборотних активів підприємства ПАТ «Полімінерал»

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки обігових ресурсів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота складається із підрозділів: передмова, а також концептуальні рубрики й аудиторські основи, висновок, список уживаної літератури, доповнення.

У введенні сформульовано актуальність тематики курсової роботи та ціль і завдання проекту і роз'яснено предмети, об’єкти, інформаційну базу та методичні засоби й загальну характеристику проекту.

У концептуальній рубриці охарактеризовано теоретико-методичну сутність об’єкту курсової, розгляд рівня опрацювання поточних проблем вітчизняними та закордонними ученими, визнання і підтвердження доцільності власного напрямку опрацювання проблеми, огляд права і бази, професіональної літератури і подана оцінка порядку структури менеджменту товариства та оцінені його основні показники діяльності та активу і пасиву в динаміці за колишні три роки й можливості господарювання товариства в цілому й за певними шляхами та оцінки стосовно ресурсів підвищення якості функціонування суб’єкта господарювання.

У аналітичному пункті вивчено складання програми інспектування й методику перевірки обігових ресурсів й досліджено систему бухгалтерського обліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація наслідків контролю та написання звіту перевірки.

В висновку досліджено наслідки здійсненого вивчення за ідеєю курсової роботи та описані путі щодо удосконалення аудиту обігових ресурсів.

Список уживаних джерел складається з матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на число літератури в списку.

В додаткових матеріалах надані створені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про сукупний дохід з статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності та аналітичні таблиці а також поточні результати оцінювальних розрахунків і другі джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методикою вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Дійсна курсова робота була уже якісно здана в провідному університеті. Її можна використовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Рисунок з аналізу господарської діяльності оборотних активів


Курсова з оцінки

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.