Обґрунтування потреби підприємства у трудових ресурсах
Курсова робота (код: sam643)
Зміст
Розділ 1. Теоретичні засади аналізу трудових ресурсів
1.1. Економічна суть та класифікація трудових ресурсів підприємства1.2. Методичні засади аналізу стану та ефективності використання трудових ресурсів на підприємстві
Розділ 2. Методика аналізу трудових ресурсів
2.1. Методика обгрунтування потреби підприємства в трудових ресурсах2.2. Аналіз складу та руху трудових ресурсів ТОВ «Полісся»
2.3. Оцінка ефективності використання трудових ресурсів ТОВ «Полісся»
Розділ 3. Обгрунтування потреби ТОВ «Полісся» у трудових ресурсах на планових період
Висновки і пропозиціїСписок використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади оцінки трудового потенціалу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів"
Структура курсової роботи по проблемі
Це курсове дослідження містить вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі простежено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, надано теоретичну модель аналізу, наведено методику загального аналізу трудового потенціалу, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, сформульовано здійснення чинникового аналізу, вивчено фінансову оцінку ефективності використання, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.