Аудит доходів підприємства

Курсова робота (код: sam560)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні основи здійснення аудиту доходів підприємств

1.1. Економічна оцінка доходів підприємства, їх визнання та класифікація
1.2. Економіко-правовий розгляд нормативної ті законодавчої бази і огляд спеціалізованої літератури із аудиторського контролю доходів
1.3. Організаційно-економічна оцінка базового підприємства, аналіз основних показників його фінансово-господарської діяльності

Розділ 2. Планування і методологія аудиту доходів на підприємстві

2.1. Організація та планування аудиторської перевірки доходів підприємства
2.2. Аналіз системи внутрішньогосподарського контролю доходу в системі управління підприємством
2.3. Методика здійснення аудиту доходів на підприємстві
2.4. Узагальнення і виконання наслідків аудиту доходів товариства

Розділ 3. Методологія аудиту доходів товариства у системі використання комп’ютерних інформативних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходу діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: введення, концептуальні розділи, практичні розділи та висновок, список уживаної літератури та додатки.

В вступі окреслено актуальність теми курсового проекту й ціль і завдання проекту, надано предмет і об’єкти та інформаційні бази й методологічні прийоми, напрямки апробації проекту.

У теоретичному пункті визначено економічний зміст об’єкту роботи, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та іноземними фахівцями, визначення і доказ вимоги свого напрямку опрацювання питання, характеристику законодавства і основи, професіональної літератури й висунута аналітика стану побудови менеджменту компанії й оцінені його основні статті діяльності й ресурсів в русі за попередні три роки і можливості розвитку фірми взагалі та за окремими напрямами та оцінки щодо резервів покращання ефективності роботи компанії.

В методичній рубриці розроблено систему контролю та проведення контролю доходу діяльності підприємств і висунуто систему фінансового обліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролю та виведення результатів перевірки й написання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях надано наслідки виконаного досліду за задумом курсового проекту, представлені напрями відносно удосконалення аудиту доходу діяльності підприємств.

Реєстр застосованих джерел укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. По тексту роботи проставлені посилання на число літератури у списку.

В додатках показані створені автором конфігурації документів, форма №1 та форма №2 з статистичних звітів компанії а також інформативні табличні матеріали і попередні наслідки оцінювальних розрахунків та інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно із методологією ВИШі, в якому він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Надана курсова робота була вже благополучно захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як зразок для створення особистої курсової роботи або для сильнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Рисунок з аудиту доходів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.