Аудит доходів підприємства торгівлі в умовах застосування інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam617)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту доходів підприємства торгівлі

1.1. Економічний зміст поняття «дохід торговельного підприємства»
1.2. Економіко-правове дослідження нормативно-правової бази і аналіз спеціальних літературних джерел з теми дослідження

Розділ 2. Організація та методика аудиту доходів підприємства торгівлі

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Вінталпласт»
2.2. Планування аудиту доходів торговельного підприємства
2.3. Процедури та стадії аудиту доходів ТОВ «Вінталпласт»
2.4. Узагальнення та реалізація результатів аудиту доходів підприємства торгівлі

Розділ 3. Методика аудиту доходів ТОВ «Вінталпласт» в умовах застосування інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операційного доходу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: вступ й концептуальні бази й аналітичні частини й висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел та додатки.

В преамбулі вивчено актуальність теми курсового дослідження і мету та завдання дослідження та вивчено предмет та об’єкт й інформаційну базу та методичні засади, отримані результати роботи.

В теоретичному пункті наведено загальний зміст об’єкту курсової, розгляд ступеню розробки цих проблем українськими та зарубіжними ученими, визнання і обгрунтування необхідності особистого напряму опрацювання проблеми і обстеження нормативної бази, спеціальних джерел, надана оцінка системи побудови керування товариства й проаналізовані його головні показники господарювання і ресурсів в русі за попередні три періоди, перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом, за конкретними шляхами й оцінку щодо можливостей покращання ефективності роботи суб’єкта господарювання.

В методологічній рубриці надано систему перевірки і проведення аудиту операційного доходу підприємств й визначено систему бухобліку у компанії та методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення результатів контролю і створення висновку аудиту.

У висновку охарактеризовано наслідки проведеного досліду за замислом курсового дослідження й представлені шляхи щодо удосконалення аудиту операційного доходу підприємств.

Реєстр використаної літератури збирається із матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на число джерела у списку.

В доповненнях виставлені створені студентом шаблони документів, форма №1, форма №2 з статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності та оцінювальні табличні матеріали а також попередні результати оцінювальних обчислень а також другі матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено із методикою інституті, в якому він був захищений, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Представлена курсова робота була уже благополучно здана у провідному інституті. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення особистої курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Рисунок з аудиту доходів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.