Аудит фінансової діяльності акціонерного товариства

Курсова робота (код: sam611)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління фінансовою діяльністю акціонерного товариства

1.1. Економічна характеристика фінансової діяльності акціонерного товариства
1.2. Оцінка нормативної бази та спеціальної літератури щодо аудиту фінансової діяльності акціонерного товариства

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансової діяльності акціонерного товариства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАТ «РОСАВА»
2.2. Планування аудиту фінансової діяльності акціонерного товариства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій щодо фінансової діяльності в акціонерному товаристві
2.4. Формування висновків за результатами аудиту фінансової діяльності акціонерного товариства
2.5. Реалізація результатів аудиту фінансової діяльності акціонерного товариства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю формування і використання капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота містить вступ, теоретичні рубрики та методичні рубрики та висновок, список вживаних джерел й додаткові матеріали.

В вступі досліджено вагомість теми курсового дослідження, мету, завдання роботи і досліджено предмети і об’єкт й інформативні матеріали, методичні засоби та наукову новизну проекту.

В першій рубриці простежено методичну суть предмету курсової, оцінку ступеню розробки досліджуваних тем українськими та зарубіжними вченими, визнання і обгрунтування вимоги особистого напряму опрацювання питання і перегляд законодавства і основи, спеціальної літератури, надана характеристика становища структури управління товариства й охарактеризовані його основні показники господарювання, балансу у динаміці за останні три роки і перспективи діяльності товариства в цілому й за деякими шляхами й оцінки відносно резервів покращання якості роботи компанії.

У аудиторському розділі висунуто планування інспектування і методику перевірки формування і використання капіталу підприємства, сформульовано систему бухгалтерського обліку в товаристві і методику внутрішнього контролювання і виведення наслідків перевірки, складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях розглянуто результати зробленого опрацювання за ідеєю курсової роботи й описані шляхи щодо покращення аудиту формування і використання капіталу підприємства.

Регістр застосованих джерел складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. По тексту курсовика вставлені посилання на номер літератури у списку.

У додатку показані складені автором форми документів, баланси й звіт про фінансові результати з річної звітності підприємства й інформаційні таблиці, загальні результати аналітичних обрахунків, другі джерела, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методикою інституті, в котрому він був захищений, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Поточна курсова робота була уже успішно здана в українському інституті. Її можна застосовувати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Рисунок з аудиту фінансової діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.