Аудит достовірності фінансової звітності виробничого підприємства

Курсова робота (код: sam619)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту достовірності публічної фінансової звітності виробничого підприємства

1.1. Характеристика публічної фінансової звітності та загальні вимоги до неї
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту достовірності публічної фінансової звітності підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту публічної фінансової звітності виробничого підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організація і планування аудиту достовірності фінансової звітності
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю
2.4. Методика аудиту публічної фінансової звітності виробничого підприємства
2.5. Узагальнення і реалізація результатів аудиту достовірності фінансової звітності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю системи фінансових звітів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит достовірності фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота розподіляється на: введення, а також концептуальні бази, методологічні основи, висновок, перелік вживаних джерел й додаткові матеріали.

В преамбулі роз'яснено вагомість тематики курсового проекту і ціль й завдання роботи, розкрито предмет й об’єкт, інформацію і методичні засади і напрямки апробації дослідження.

У першому пункті висунуто теоретико-методичну сутність об’єкту роботи, розгляд рівня розкриття поточних проблем нашими та іноземними вченими, визначення і доведення необхідності власного напряму опрацювання проблеми, оцінку законодавчої бази та професійних джерел й висунута аналітика становища побудови управління фірми й охарактеризовані його загальні статті господарювання і балансу в динаміці за попередні три роки, можливості господарювання компанії в цілому, за конкретними сторонами і враження відносно можливостей покращання ефективності поведінки фірми.

В прикладній рубриці опрацьовано планування контролю, здійснення контролю системи фінансових звітів й розкрито систему бухобліку у підприємстві та методику внутрішнього контролювання та виведення результатів перевірки та написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях висунуто результати зробленого дослідження за концепцією курсової роботи та описані путі щодо удосконалення аудиту системи фінансових звітів.

Реєстр використаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту роботи виставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

В додаткових матеріалах показані створені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан й форма №2 з статистичних звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні табличні матеріали а також загальні результати оцінювальних розрахунків, інакші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено з методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Ця курсова робота була уже благополучно здана у українському ВУЗі. Її можливо застосовувати як зразок для створення своєї курсової роботи або для точнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Рисунок з аудиту достовірності фінансової звітності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.