Аудит фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam562)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-практичні основи аудиту в системі управління фінансовими результатами підприємства

1.1. Економічний зміст фінансових результатів діяльності підприємства
1.2. Аналіз законодавства і наукової літератури з аудиту фінансових результатів діяльності підприємства

Розділ 2. Організаційно-методичні засади аудиту фінансових результатів діяльності підприємства

2.1. Організаційна структура та основні показники ТОВ «Серпень»
2.2. Організація аудиторської перевірки фінансових результатів діяльності підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю на базовому підприємстві
2.4. Методика контролю фінансових результатів діяльності підприємства
2.5. Складання висновку за результатами аудиту фінансових результатів діяльності підприємства

Розділ 3. Аудиторська перевірка фінансових результатів діяльності підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю прибутків і збитків підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: передмова, концептуальні рубрики і методологічні бази та висновки і пропозиції, список уживаної літератури, а також додатки.

В преамбулі окреслено вагомість теми курсового проекту і ціль і задачі проекту і сформульовано предмет й об’єкт та інформативні матеріали, методологічні прийоми й отримані результати проекту.

У теоретичній рубриці оглянуто практичну характеристику об’єкту дослідження, розгляд рівня розробки досліджуваних питань вітчизняними та закордонними ученими, визнання і доведення вимоги свого напрямку опрацювання теми і перегляд нормативної бази та професійних джерел й зроблена аналітика порядку побудови управління підприємства і охарактеризовані його загальні дані господарювання та балансу в русі за попередні 3-4 роки й перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому, за відокремленими сторонами і оцінки відносно ресурсів покращання якості поведінки фірми.

У практичному пункті вивчено систему перевірки й здійснення контролю прибутків і збитків підприємств й висунуто систему бухгалтерського обліку у фірмі і методику внутрішнього контролю і узагальнення результатів контролю й складання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях представлено наслідки виконаного дослідження за замислом курсового дослідження і виставлені путі відносно покращення контролю прибутків і збитків підприємств.

Перелік застосованих джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела в списку.

У додаткових матеріалах представлені складені студентом шаблони документів, форма №1 і звіти про фінансові результати з статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності, інформаційні таблиці й попередні наслідки оцінювальних обрахунків та інші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою ВИШі, в котрому він був захищений, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Пропонована курсова робота була вже успішно здана в українському інституті. Її можливо використовувати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.