Аудит фінансових результатів діяльності підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam633)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту фінансових результатів в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

1.1. Економічна характеристика та класифікація фінансових результатів підприємства
1.2. Теоретико-методичні підходи до аудиту фінансових результатів в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансових результатів підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

2.1. Оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Теліані Трейдінг»
2.2. Планування аудиту фінансових результатів підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фінансових результатів ТОВ «Теліані Трейдінг»
2.4. Тестування операцій та залишків на рахунках доходів та витрат ТОВ «Теліані Трейдінг»
2.5. Формування звіту за результатами аудиту фінансових результатів ТОВ «Теліані Трейдінг» в умовах застосування сучасних інформаційних систем
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю прибутків і збитків підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: преамбула, концептуальні розділи й контрольні частини й висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел й додаткові матеріали.

В передмові окреслено вагомість теми курсового проекту, ціль і задачі проекту, опрацьовано предмети, об’єкт і інформацію й методи і наукову новизну проекту.

В концептуальному розділі представлено теоретико-методичну характеристику предмету курсової, оцінку ступеню опрацювання поточних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і обгрунтування доцільності свого напрямку вивчення питання та аналіз законодавчої бази, наукових джерел, зроблена аналітика порядку побудови управління суб’єкта господарювання, проаналізовані його головні дані господарювання і активу і пасиву в динаміці за попередні 3-4 роки, перспектива діяльності фірми взагалі, за деякими шляхами та оцінку відносно можливостей покращання якості роботи фірми.

В методологічному пункті розроблено організацію контролю та методику контролю прибутків і збитків підприємств й представлено систему бухобліку у організації й методику внутрішньогосподарського контролювання й реалізація наслідків контролю, створення звіту аудиту.

У висновку сформульовано результати зробленого опрацювання за темою курсової роботи й висунуті путі відносно удосконалення перевірки прибутків і збитків підприємств.

Реєстр уживаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. За текстом курсовика виставлені посилання на номер літератури у регістрі.

У додаткових матеріалах виставлені створені студентом шаблони документів, баланси, звіт про сукупний дохід з фінансових звітів підприємства, інформативні табличні матеріали, загальні результати аналітичних розрахунків і інакші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методикою ВИШі, в якому він захищався, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Надана курсова робота була уже благополучно захищена у провідному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як приклад для виготовлення особистої курсової роботи або для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Рисунок з аудиту фінансових результатів діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.