Аудит фінансового стану акціонерного товариства

Курсова робота (код: sam675)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Фінансовий стан, як об’єкт аудиторської перевірки
2. Критичний аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань дослідження
3. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАТ «Київський ювелірний завод»
4. Планування аудиту організації фінансового стану акціонерного товариства
5. Оцінка системи внутрішнього контролю організації фінансового стану акціонерного товариства ПАТ «Київський ювелірний завод»
6. Особливості аудиту організації фінансового стану акціонерного товариства
7. Методика аудиту фінансового стану акціонерного товариства ПАТ «Київський ювелірний завод» при застосуванні новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю стійкості та ліквідності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота структурується на: преамбула й концептуальні бази, методичні розділи і висновок, перелік уживаної літератури і доповнення.

В введенні досліджено вагомість тематики курсового дослідження, мету, завдання роботи і висунуто предмети й об’єкт і інформацію й методичні засади і наукову новизну дослідження.

У першому пункті простежено загальний зміст предмету дослідження, розгляд рівня опрацювання досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними ученими, визначення і доведення потреби свого напрямку дослідження теми, аналіз законодавства і бази і наукової літератури та подана аналітика стану конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності і оцінені його основні показники господарювання і ресурсів в динаміці за колишні 3-4 роки і можливості розвитку фірми взагалі, за деякими напрямами й оцінювання стосовно ресурсів підвищення ефективності функціонування фірми.

У методологічному розділі простежено організацію перевірки та методологію перевірки стійкості та ліквідності, наведено систему бухгалтерського обліку в фірмі, методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів перевірки і складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях з'ясовано результати виконаного досліду за концепцією курсового дослідження та представлені шляхи відносно покращання контролю стійкості та ліквідності.

Список вживаної літератури збирається із матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на число джерела у переліку.

У додатках представлені складені автором конфігурації документів, баланси, форма №2 із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності а також інформаційні таблиці а також попередні результати оцінювальних розрахунків та інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методичними рекомендаціями ВИШі, де він був захищений, а також згідно до правил МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Запропонована курсова робота була вже вдало здана у київському університеті. Її можна вживати як зразок для написання особистої курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Рисунок з аудиту фінансового стану


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.