Аудит інвестиційної діяльності акціонерного товариства

Курсова робота (код: sam591)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методичні засади проведення аудиту інвестиційної діяльності

1. Роль аудиту інвестиційної діяльності в системі управління акціонерного товариства
2. Організаційно-економічна характеристика ПАТ "Азот"
3. Оцінка суттєвості інформації, що використовується в аудиті інвестиційної діяльності акціонерного товариства

Розділ 2. Методика здійснення аудиту інвестиційної діяльності

4. Оцінка ризику аудиту інвестиційної діяльності
5. Процедура аудиту інвестиційної діяльності акціонерного товариства
6. Особливості аудиту інвестиційної діяльності акціонерного товариства в умовах використання інформаційних технологій
7. Висновок за результатом аудиту інвестиційної діяльності акціонерного товариства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю процесу інвестування підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота має такі розділи як передмова й концептуальні пункти та методичні рубрики, висновки і пропозиції, перелік використаних джерел, доповнення.

У вступі окреслено вагомість тематики курсового проекту й ціль та завдання проекту, з'ясовано предмети і об’єкт, інформацію і методичні засоби та напрямки апробації проекту.

У першій рубриці опрацьовано теоретико-методичний зміст об’єкту курсової, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та іноземними ученими, визнання і доведення вимоги свого напрямку вивчення питання й характеристику нормативної підстави, наукових джерел і подана оцінка стану конструкції менеджменту компанії і оцінені його головні дані господарювання і активу і пасиву у динаміці за останні три роки й майбутнє діяльності товариства взагалі, за деякими сторонами і оцінку стосовно запасів підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарювання.

В методичному розділі надано складання програми перевірки, проведення аудиту процесу інвестування підприємств, розкрито систему фінансового обліку у компанії й методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків перевірки й написання звіту контролю.

У висновку опрацьовано наслідки проведеного вивчення за задумом курсового дослідження, репрезентовані напрями відносно покращення контролю процесу інвестування підприємств.

Перелік вживаної літератури збирається з матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. По тексту роботи виставлені виноски на число джерела в переліку.

У додаткових матеріалах представлені розроблені студентом форми документів, баланси й звіт про фінансові результати з фінансової звітності товариства а також інформативні таблиці й поточні результати оцінювальних розрахунків а також другі матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він захищався, а також згідно до вимог МОН України. По тексту представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була вже вдало захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як приклад для написання особистої курсової роботи чи для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Рисунок з аудиту інвестиційної діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.