Організація і методика аудиту інвестиційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam686)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Науково-теоретичні основи та нормативне забезпечення аудиту інвестиційної діяльності

1.1. Економічна сутність інвестиційної діяльності підприємства
1.2. Нормативне забезпечення аудиту інвестиційної діяльності підприємства

Розділ 2. Загальна організаційна та фінансово-економічна характеристика підприємства

2.1. Загальна характеристика підприємства
2.2. Облікова політика підприємства
2.3. Фінансово-економічна характеристика підприємства

Розділ 3. Організація та методика аудиту інвестиційної діяльності підприємства

3.1. Порядок формування плану та програми аудиту
3.2. Методика аудиту інвестиційної діяльності підприємства
3.3. Особливості формування підсумкової документації за результатами аудиту інвестиційної діяльності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю інвестиційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: вступ і концептуальні частини й аудиторські частини, а також висновок, реєстр використаної літератури, а також додатки.

У вступі наведено роль теми курсового проекту і ціль й завдання роботи й оглянуто предмет та об’єкти та інформативні матеріали, методологічні прийоми і загальну характеристику роботи.

В концептуальній рубриці висвітлено фінансове поняття предмету курсової, оцінку ступеню опрацювання цих тем вітчизняними та іноземними фахівцями, визначення і доведення необхідності особистого напрямку опрацювання теми, аналіз законодавства і бази і наукових джерел і подана оцінка порядку структури управління товариства, оцінені його головні статті діяльності і активу і пасиву у русі за останні три періоди, майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі, за певними сторонами та оцінки стосовно можливостей покращання якості поведінки суб’єкта господарювання.

У дослідній рубриці надано організацію контролю, методику контролю інвестиційної діяльності й роз'яснено систему бухобліку у підприємстві та методику внутрішнього контролювання, виведення наслідків ревізії та створення висновку контролю.

В висновку вивчено результати виконаного опрацювання за темою курсового проекту та показані напрями відносно вдосконалення контролю інвестиційної діяльності.

Регістр застосованої літератури укладається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені виноски на число джерела у списку.

В додатках надані складені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та форма №2 з статистичних звітів фірми і оцінювальні таблиці і загальні наслідки оцінювальних розрахунків а також інші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями ВИШі, в якому він захищався, а також згідно до вимог МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже успішно здана у столичному університеті. Її можливо використовувати як шаблон для створення особистої курсової роботи або для глибшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Рисунок з аудиту інвестицій


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.