Аудит капіталу підприємства торгівлі в умовах застосування інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam629)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні основи аудиту в управлінні капіталом підприємства

1.1. Економічний зміст поняття капітал та його еволюція
1.2. Оцінка законодавства і наукової літератури по аудиту капіталу на підприємстві

Розділ 2. Організаційно-методичні засади аудиту капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Універсал Транзит»
2.2. Організація і планування аудиту власного і позикового капіталу підприємства
2.3. Аналіз внутрішньогосподарського контролю ТОВ «Універсал Транзит»
2.4. Процес здійснення аудиторської перевірки джерел фінансування господарської діяльності підприємства
2.5. Формулювання висновків по результатам контролю капіталу

Розділ 3. Стан комп’ютеризації системи аудиту капіталу в ТОВ «Універсал Транзит» та її ефективність

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю джерел фінансування діяльності на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає вступ, а також концептуальні частини та методологічні пункти і висновок, список використаних джерел й додаткові матеріали.

У передмові окреслено вагомість теми курсової роботи й мету, завдання роботи, вивчено предмети та об’єкт, інформативні матеріали та методичні засади і загальну характеристику роботи.

У теоретичному розділі сформульовано фінансовий зміст предмету дослідження, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та іноземними ученими, визнання і доказ необхідності власного напряму дослідження теми та характеристику законодавства і бази і фахових джерел і подана оцінка стану побудови менеджменту компанії й оцінені його головні статті діяльності й балансу у динаміці за колишні 3-4 періоди й майбутнє господарювання фірми взагалі і за відокремленими курсами і оцінки щодо ресурсів підвищення якості роботи суб’єкта господарювання.

В дослідній частині охарактеризовано організацію перевірки й методологію перевірки джерел фінансування діяльності на підприємстві, оглянуто систему бухобліку у компанії та методику внутрішньогосподарського контролю, узагальнення наслідків контролю, складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях роз'яснено наслідки здійсненого дослідження за задумом курсового дослідження й показані путі щодо удосконалення аудиту джерел фінансування діяльності на підприємстві.

Перелік використаних джерел збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. За текстом курсовика проставлені виноски на число літератури у списку.

В додаткових матеріалах надані розроблені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про фінансові результати з річної звітності суб’єкта господарювання й інформативні табличні матеріали, поточні наслідки аналітичних обчислень та інакші матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також відповідно до установ МОН України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Пропонована курсова робота була вже благополучно здана в столичному інституті. Її можна вживати як приклад для написання своєї курсової роботи або для сильнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Рисунок з аудиту капіталу


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.