Аудит капіталу підприємства та ефективності його використання

Курсова робота (код: sam631)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту капіталу та ефективності його використання

1.1. Сутність та економічна характеристика капіталу
1.2. Теоретико-методичні підходи до аудиту капіталу та ефективності його використання

Розділ 2. Організація та методика аудиту капіталу та ефективності його використання на підприємстві

2.1. Оцінка діяльності та якості фінансової звітності ТОВ «Геракл»
2.2. Планування аудиту капіталу на базі ТОВ «Геракл»
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю капіталу ТОВ «Геракл»
2.4. Тестування операцій та залишків на рахунках капіталу ТОВ «Геракл»
2.5. Формування висновків за результатами аудиту капіталу ТОВ «Геракл» та пропозиції щодо ефективності його використання

Розділ 3. Методика аудиту капіталу та ефективності його використання на підприємстві в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

3.1. Організація аудиту капіталу на підприємстві в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
3.2. Проблеми та перспективи аудиту капіталу та ефективності його використання в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю джерел фінансування діяльності на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота містить вступ, теоретичні частини і практичні рубрики й висновки і пропозиції, список уживаної літератури й додатки.

У введенні обстежено вагомість тематики курсового проекту і мету й задачі дослідження та висунуто предмети й об’єкти й інформацію та методичні засоби, напрямки апробації дослідження.

В першому розділі вивчено методичну сутність предмету курсової, оцінку ступеню розкриття досліджуваних проблем нашими та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування необхідності власного напряму опрацювання проблеми, перегляд права і підстави і професіональних джерел, надана характеристика системи структури управління суб’єкта господарської діяльності, проаналізовані його головні показники господарювання і балансу у динаміці за колишні три роки, перспектива розвитку компанії взагалі, за певними курсами та оцінювання стосовно можливостей підвищення ефективності роботи компанії.

В другій рубриці окреслено організацію контролю й здійснення аудиту джерел фінансування діяльності на підприємстві та висвітлено систему бухобліку в товаристві, методику внутрішнього контролювання, виведення результатів перевірки й складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях з'ясовано наслідки проведеного опрацювання за задумом курсового проекту, висунуті пропозиції щодо покращання аудиту джерел фінансування діяльності на підприємстві.

Реєстр використаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом роботи проставлені виноски на число джерела в списку.

В додаткових матеріалах показані розроблені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про сукупний дохід із фінансової звітності суб’єкта господарювання й інформативні табличні матеріали і попередні наслідки аналітичних обрахунків а також інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено із методологією вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Надана курсова робота була уже якісно складена в українському університеті. Її можна застосовувати як приклад для написання власної курсової роботи або для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Рисунок з аудиту капіталу та ефективності його використання


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.