Аудит кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: sam628)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту кредиторської заборгованості в системі управління підприємством

1.1. Економічна сутність кредиторської заборгованості підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питання аудиту кредиторської заборгованості

Розділ 2. Організація та методика аудиту кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Планування аудиту кредиторської заборгованості підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю на підприємстві
2.4. Методика аудиту кредиторської заборгованості підприємства торгівлі
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту кредиторської заборгованості підприємства

Розділ 3. Особливості аудиту кредиторської заборгованості підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з кредиторами підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота охоплює наступні частини: передмова, а також теоретичні основи, контрольні частини й висновки і пропозиції, список застосованих джерел і додаткові матеріали.

У введенні вивчено значення тематики курсового проекту і мету, задачі роботи та вивчено предмети та об’єкт й інформаційну базу й методичний спосіб та наукову новизну роботи.

В концептуальній частині досліджено практичний зміст предмету роботи, оцінку ступеню розкриття досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і підтвердження потреби особистого напряму вивчення питання, аналіз законодавчої бази і спеціальних джерел та зроблена оцінка становища побудови керування компанії й оцінені його головні дані діяльності і активу і пасиву у динаміці за колишні 3-4 роки й перспектива діяльності компанії в цілому і за деякими сторонами і оцінку щодо можливостей підвищення ефективності поведінки фірми.

В методологічній частині охарактеризовано планування перевірки та здійснення перевірки розрахунків з кредиторами підприємств та опрацьовано систему бухгалтерського обліку в підприємстві і методику внутрішнього контролю, виведення наслідків ревізії й створення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях з'ясовано результати зробленого дослідження за замислом курсового дослідження, окреслені шляхи стосовно покращання перевірки розрахунків з кредиторами підприємств.

Список застосованих джерел укладається із матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. За текстом роботи проставлені посилання на номер джерела в переліку.

У додаткових матеріалах представлені складені студентом форми документів, форма №1, звіт про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарювання та оцінювальні таблиці і первинні результати аналітичних розрахунків а також інакші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методологією інституті, в котрому він був захищений, а також згідно до потреб МОН України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже якісно складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як шаблон для написання особистої курсової роботи або для сильнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Рисунок з аудиту кредиторської заборгованості


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.