Аудит лізингових операцій

Курсова робота (код: sam626)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту лізингових операцій в системі управління підприємством

1.1. Економічна характеристика лізингових операцій підприємств
1.2. Огляд літературних джерел та нормативних документів з питань обліку, аналізу і аудиту лізингових операцій

Розділ 2. Організація та методика аудиту лізингових операцій підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2.2. Планування аудиту лізингових операцій підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю лізингових операцій
2.4. Методика аудиту лізингових операцій підприємства
2.5. Формування висновків за результатами аудиту лізингових операцій підприємства

Розділ 3. Аудит лізингових операцій підприємства в умовах застосування інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю лізингу на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає передмова, теоретичні бази й аудиторські основи та висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури та додаток.

У преамбулі опрацьовано роль тематики курсового дослідження та ціль й завдання дослідження, вивчено предмети, об’єкт, інформаційну базу і методичні засади й напрямки апробації проекту.

В концептуальній рубриці з'ясовано практичний зміст предмету дослідження, розгляд рівня розкриття поточних питань нашими та зарубіжними науковцями, визначення і обгрунтування потреби особистого напряму вивчення питання, обстеження законодавства і основи та спеціальної літератури, подана оцінка становища конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності й охарактеризовані його головні статті господарювання і активу і пасиву в русі за останні три періоди і перспектива діяльності фірми загалом та за окремими сторонами та оцінювання стосовно резервів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У прикладній рубриці вивчено систему контролю, методику аудиту лізингу на підприємстві, обстежено систему бухобліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація результатів ревізії й створення звіту контролю.

У висновку висвітлено наслідки проведеного досліду за темою курсового проекту і окреслені пропозиції відносно покращання контролю лізингу на підприємстві.

Список уживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика вставлені виноски на число літератури у регістрі.

У додатках виставлені розроблені автором конфігурації документів, баланс, форма №2 із статистичної звітності фірми, аналітичні таблиці й поточні результати аналітичних розрахунків а також другі матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено з методологією вищому навчальному закладі, де він захищався, а також згідно до правил МОН України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Надана курсова робота була уже якісно здана у українському університеті. Її можна застосовувати як зразок для створення власної курсової роботи чи для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Рисунок з аудиту лізингових операцій


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.