Аудит грошових коштів підприємств
Курсова робота (код: sam564)
Зміст
Розділ 1. Концептуальні засади проведення аудит грошових коштів підприємства
1.1. Економічний зміст поняття гроші, їх класифікації та операцій з ними1.2. Нормативно-правове забезпечення та спеціальна наукова література з теми дослідження
Розділ 2. Планування і проведення аудиту операцій з грошовими коштами підприємств
2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства, на матеріалах якого здійснюється дослідження2.2. Організація і планування аудиторської перевірки грошових коштів підприємства
2.3. Методика здійснення аудиту грошових коштів підприємства
2.4. Узагальнення і реалізація результатів аудиту і складання аудиторського висновку по результатам перевірки операцій з грошовими коштами підприємства
Розділ 3. Методика аудиторської перевірки грошових коштів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиціїСписок використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з грошовими активами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "аудит грошових коштів"
Структура курсової роботи по проблемі
Дана курсова робота складається із підрозділів: передмова, а також концептуальні частини й аудиторські розділи, а також висновки і пропозиції, список вживаних джерел та додаткові матеріали.
У передмові роз'яснено вагомість теми курсового проекту, ціль та завдання роботи й обстежено предмет, об’єкт і інформацію, методичні засоби та отримані результати роботи.
В першій частині сформульовано фінансову суть предмету курсової, розгляд рівня розкриття цих проблем нашими та іноземними ученими, визнання і обгрунтування доцільності особистого напряму опрацювання проблеми й огляд правової підстави і спеціальної літератури й висунута оцінка порядку структури управління суб’єкта господарської діяльності та оцінені його головні дані господарювання, ресурсів в динаміці за колишні 3-4 роки й можливості діяльності фірми в цілому й за певними курсами й оцінювання стосовно резервів підвищення ефективності функціонування фірми.
В другому пункті вивчено систему перевірки і методику контролю операцій з грошовими активами, представлено систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю, реалізація наслідків перевірки і складення висновку перевірки.
У висновках і пропозиціях з'ясовано результати здійсненого досліду за ідеєю курсового дослідження й виведені шляхи щодо вдосконалення контролю операцій з грошовими активами.
Реєстр вживаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту роботи виставлені посилання на номер джерела у списку.
В додатку виставлені створені автором шаблони документів, баланс, звіт про сукупний дохід з статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності та інформаційні табличні матеріали й загальні результати аналітичних розрахунків а також другі джерела, вживані у курсовому досліджені.
Курсовик створений згідно з методичними рекомендаціями ВУЗу, де він захищався, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Надана курсова робота була уже успішно складена у столичному ВУЗі. Її можна споживати як зразок для виготовлення Вашої курсової роботи або для більшого пізнання теми дослідження.