Аудит операцій з грошовими коштами на рахунку в банку

Курсова робота (код: sam685)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічний зміст операцій з грошовими коштами на рахунку в банку, класифікація та оцінка грошових коштів.
2. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «СГП «Шупики» та оцінка ефективності системи обліку і внутрішнього контролю
3. Визначення аудиторського ризику і суттєвості помилок
4. Загальна стратегія та план аудиторської перевірки ТОВ «СГП «Шупики»
5. Методичні прийоми та процедури отримання аудиторських доказів щодо
достовірності операцій з грошовими кошами на рахунку в банках
6. Документування та узагальнення результатів аудиту, їх вплив на прийняття управлінських рішень
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю коштів на рахунку в банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит безготівкових розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає передмова і концептуальні бази й аналітичні пункти і висновок, реєстр застосованих джерел й додатки.

В преамбулі розроблено важливість теми курсової роботи та мету й задачі роботи і обстежено предмет та об’єкт та інформаційну базу й методичний спосіб, отримані результати роботи.

У концептуальному розділі розглянуто методичну сутність предмету роботи, аналіз ступеню розкриття цих проблем вітчизняними та закордонними вченими, визначення і доведення необхідності особистого напряму дослідження проблеми і обстеження нормативної підстави й професійних джерел та висунута характеристика системи конструкції керування компанії, проаналізовані його основні дані господарювання та балансу у динаміці за останні 3-4 роки й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом та за деякими сторонами і враження стосовно можливостей покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

У практичній частині роз'яснено складання програми інспектування й методику перевірки коштів на рахунку в банку й простежено систему фінансового обліку в організації й методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення наслідків контролю й написання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях вивчено результати здійсненого опрацювання за темою курсового проекту й описані пропозиції стосовно покращення перевірки коштів на рахунку в банку.

Перелік використаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при розгляді теми. За текстом роботи проставлені виноски на номер літератури у регістрі.

В додаткових матеріалах надані складені студентом конфігурації документів, форма №1 та звіт про фінансові результати з фінансових звітів суб’єкта господарювання й інформаційні таблиці й первинні результати аналітичних обчислень і інші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, де він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Запропонована курсова робота була уже вдало захищена у українському університеті. Її можна вживати як приклад для створення власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Рисунок з аудиту безготівкових розрахунків


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.