Аудит необоротних активів підприємства торгівлі, якості та ефективності їх використання

Курсова робота (код: sam612)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту необоротних активів, якості та ефективності їх використання

1.1. Економічна сутність необоротних активів підприємств, їх класифікація
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та спеціальної літератури з аудиту необоротних активів

Розділ 2. Аудит необоротних активів, якості та ефективності їх використання

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Марианна»
2.2. Організація і планування аудиту якості та ефективності використання необоротних активів підприємств
2.3. Методика аудиту необоротних активів, якості та ефективності їх використання

Розділ 3. Особливості аудиту якості та ефективності використання необоротних активів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з необоротними активами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає введення, а також теоретичні частини, аудиторські бази, висновки і пропозиції, регістр використаної літератури, додаткові матеріали.

В передмові надано роль теми курсової роботи і ціль й завдання дослідження, проаналізовано предмети й об’єкти та інформаційну базу та методологічні прийоми, наукову новизну проекту.

У концептуальній рубриці оглянуто загальне поняття об’єкту дослідження, розгляд рівня розробки досліджуваних тем нашими та закордонними фахівцями, визнання і доведення потреби свого напрямку опрацювання проблеми та оцінку законодавчої підстави та професіональних джерел й надана оцінка стану побудови менеджменту підприємства і проаналізовані його основні статті діяльності та балансу у динаміці за останні 3-4 періоди та можливості розвитку фірми загалом та за конкретними курсами і оцінювання щодо ресурсів підвищення якості роботи суб’єкта господарювання.

В другій частині висунуто планування контролю й методику контролю операцій з необоротними активами й сформульовано систему фінансового обліку у товаристві та методику внутрішнього контролю та реалізація результатів ревізії і написання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях окреслено результати проведеного вивчення за ідеєю курсового проекту та виставлені пропозиції щодо вдосконалення аудиту операцій з необоротними активами.

Регістр уживаних джерел збирається з матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту курсовика виставлені виноски на число джерела в списку.

У доповненнях надані складені студентом шаблони документів, баланс та форма №2 з статистичної звітності фірми й інформативні таблиці а також первинні результати аналітичних розрахунків і другі матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методикою університеті, в котрому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. По тексту відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Надана курсова робота була вже вдало складена в столичному університеті. Її можна споживати як стандарт для виготовлення власної курсової роботи або для більшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Рисунок з аудиту необоротних активів, якості та ефективності їх використання


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.