Аудит організації бухгалтерського обліку підприємства в умовах застосування інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam618)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту організації системи бухобліку і облікової політики підприємств

1.1. Економічна сутність системи бухгалтерського обліку підприємств
1.2. Розгляд законодавчо-правової бази і аналіз наукової літератури по аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємств

Розділ 2. Організаційно-методични основи аудиту стану бухобліку та облікової політики на підприємстві

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Валадрок»
2.2. Складання плану для аудиту бухгалтерського обліку та облікової політики підприємств
2.3. Аналіз стану внутрішнього контролю на підприємстві
2.4. Методика проведення аудиторської перевірки організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства

Розділ 3. Методика аудиту організації бухгалтерського обліку та облікової політики підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю системи бухобліку на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає введення та концептуальні бази, методичні пункти і висновки і пропозиції, регістр використаних джерел та доповнення.

В передмові оцінено роль теми курсового дослідження й ціль й задачі дослідження та вивчено предмет й об’єкт й інформативні матеріали, методи і наукову новизну дослідження.

У концептуальному розділі висвітлено практичну сутність об’єкту курсової, оцінку міри розкриття цих проблем українськими та закордонними ученими, визнання і підтвердження потреби особистого напряму вивчення теми, обстеження правової підстави й професіональної літератури та складена характеристика стану конструкції менеджменту компанії, проаналізовані його загальні дані діяльності й балансу в динаміці за останні 3-4 періоди і перспектива господарювання фірми в цілому й за окремими напрямами й враження відносно можливостей підвищення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторському пункті опрацьовано складання програми контролю, здійснення контролю системи бухобліку на підприємстві й визначено систему фінансового обліку у організації й методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків ревізії і складання висновку перевірки.

В висновку обстежено результати проведеного вивчення за замислом курсової роботи й представлені шляхи щодо покращання аудиту системи бухобліку на підприємстві.

Реєстр використаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

В додаткових матеріалах показані створені автором форми документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід із фінансової звітності фірми і інформативні табличні матеріали й попередні наслідки аналітичних обчислень а також інакші матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до установ МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Представлена курсова робота була вже вдало захищена у українському інституті. Її можливо використовувати як шаблон для написання власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Рисунок з аудиту організації бухгалтерського обліку


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.