Аудит матеріальних оборотних активів підприємства та ефективності їх використання в умовах застосування інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam621)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління матеріальними оборотними активами підприємства

1.1. Економічна характеристика матеріальних оборотних активів підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту матеріальних оборотних активів підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту матеріальних оборотних активів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ “Асканія-Сервіс”
2.2. Організація і планування аудиту матеріальних оборотних активів підприємства
2.3. Методика аудиту матеріальних оборотних активів підприємства
2.4. Формування висновків за результатами аудиту матеріальних оборотних активів підприємства

Розділ 3. Особливості аудиту матеріальних оборотних активів в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю матеріалів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит матеріальних оборотних активів та ефективності їх використання"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: вступ, теоретичні основи та аналітичні розділи і висновок, перелік застосованих джерел й додаткові матеріали.

У преамбулі з'ясовано актуальність тематики курсового проекту та мету й задачі роботи й висунуто предмет та об’єкт, інформаційну базу та методи й наукову новизну роботи.

У концептуальній рубриці оцінено фінансову суть об’єкту дослідження, оцінку рівня опрацювання цих проблем нашими та закордонними ученими, визначення і обгрунтування потреби власного напрямку дослідження теми і обстеження нормативної основи і наукових джерел та подана характеристика системи конструкції управління підприємства і охарактеризовані його основні показники діяльності, ресурсів в русі за колишні 3-4 роки та перспективи діяльності фірми в цілому й за деякими шляхами і враження стосовно запасів підвищення ефективності роботи фірми.

У дослідному розділі розглянуто планування контролю і методику аудиту матеріалів підприємств, розкрито систему фінансового обліку в товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація наслідків контролю і складання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях досліджено результати проведеного досліду за концепцією курсового проекту, висунуті пропозиції стосовно вдосконалення аудиту матеріалів підприємств.

Список вживаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. По тексту курсовика проставлені виноски на число джерела в переліку.

У доповненнях показані розроблені студентом форми документів, баланси та звіт про фінансові результати з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності, інформаційні таблиці і загальні наслідки аналітичних обчислень а також інші матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Представлена курсова робота була вже благополучно здана в українському інституті. Її можна вживати як стандарт для створення власної курсової роботи або для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Рисунок з аудиту матеріальних оборотних активів та ефективності їх використання


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.