Аудит операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam559)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-сутнісні основи аудиту в управлінні господарюванням підприємств

1.1. Економічний зміст операційної діяльності підприємства
1.2. Розгляд законодавчо-нормативних документів і наукових досліджень із питань аудиторської діяльності

Розділ 2. Планувально-методичні засади аудиторського контролю операційної діяльності підприємства

2.1. Аналітико-організаційне дослідження господарювання і результатів підприємства
2.2. Зіставляння програми і плану аудиту операційної діяльності підприємства
2.3. Методологія аудиту операційної діяльності підприємства
2.4. Впровадження аудиторських висновків по результатам контролю операційної діяльності

Розділ 3. Здійснення аудиту операційної діяльності в умовах застосування новітньої комп'ютерної техніки

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходів, витрат і фінансових результатів від основної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить передмова та теоретичні розділи, а також контрольні бази й висновок, регістр вживаних джерел й додаткові матеріали.

У преамбулі наведено вагомість тематики курсового дослідження й мету й задачі дослідження та розкрито предмет, об’єкти та інформативні матеріали й методичні засоби й наукову новизну роботи.

У першій частині роз'яснено загальне поняття предмету роботи, оцінку міри опрацювання поточних проблем українськими та зарубіжними фахівцями, визнання і доказ потреби свого напряму опрацювання питання, перегляд нормативної підстави, професіональних джерел і складена характеристика системи конструкції менеджменту підприємства, охарактеризовані його головні статті діяльності й активу і пасиву в динаміці за колишні три періоди й майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі, за деякими курсами і оцінку стосовно запасів покращання ефективності роботи фірми.

В аудиторському розділі простежено складання програми перевірки та здійснення перевірки доходів, витрат і фінансових результатів від основної діяльності підприємства й надано систему бухгалтерського обліку в фірмі, методику внутрішнього контролю та виведення наслідків ревізії та складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях надано наслідки здійсненого опрацювання за ідеєю курсового дослідження і окреслені напрями щодо вдосконалення контролю доходів, витрат і фінансових результатів від основної діяльності підприємства.

Реєстр уживаних джерел складається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на номер джерела у списку.

В додатках показані створені студентом шаблони документів, баланс і звіти про фінансові результати із статистичних звітів товариства та інформаційні таблиці й загальні наслідки оцінювальних розрахунків, другі матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методологією університеті, в якому він був зданий, а також відповідно до правил МОН України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже успішно здана в київському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як шаблон для створення особистої курсової роботи або для точнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.