Аудит основних засобів в системі управління технічним розвитком підприємства
Курсова робота (код: sam593)
Зміст
Розділ 1. Теоретичні засади аудиту основних засобів в системі управління технічним розвитком підприємства
1.1. Економічна характеристика основних засобів підприємства1.2. Оцінка нормативної бази та спеціальної літератури з аудиту основних засобів підприємства
Розділ 2. Організація та методика аудиту основних засобів в системі управління технічним розвитком підприємства
2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Плющ»2.2. Планування аудиту основних засобів підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій з основними засобами підприємства
2.4. Методика аудиту основних засобів в системі управління технічним розвитком підприємства
2.5. Формування звіту за результатами аудиту основних засобів підприємства в умовах сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю необоротних матеріальних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "аудит основних засобів"
Структура курсової роботи по проблемі
Запропонована курсова робота розподіляється на: преамбула і концептуальні рубрики та методичні рубрики й висновок, регістр застосованих джерел й доповнення.
У передмові з'ясовано значення теми курсового дослідження, ціль й завдання роботи й вивчено предмети, об’єкти і інформаційні бази та методичні засоби і загальну характеристику дослідження.
В першій частині визначено фінансову суть об’єкту курсової, розгляд рівня розкриття цих питань нашими та зарубіжними вченими, визнання і обгрунтування доцільності власного напрямку вивчення теми і оцінку правової бази та фахової літератури, висунута характеристика стану структури управління компанії й проаналізовані його основні дані діяльності і балансу у русі за попередні 3-4 періоди й перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі, за конкретними шляхами та оцінку відносно резервів покращення якості роботи компанії.
В аудиторському пункті наведено складання програми інспектування й здійснення контролю необоротних матеріальних активів підприємств й роз'яснено систему фінансового обліку у організації та методику внутрішнього контролю, реалізація наслідків ревізії та складення висновку аудиту.
В висновках і пропозиціях досліджено результати зробленого опрацювання за ідеєю курсового проекту, виведені напрями щодо вдосконалення перевірки необоротних матеріальних активів підприємств.
Регістр застосованої літератури укладається з матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту роботи вставлені посилання на номер джерела в списку.
У додатках показані розроблені автором шаблони документів, баланс й форма №2 із річних звітів товариства а також оцінювальні табличні матеріали і поточні результати оцінювальних обчислень а також інші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.
Курсовик створений відповідно з методологією університеті, в котрому він був зданий, а також відповідно до правил МОН України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Дійсна курсова робота була уже успішно здана в провідному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як стандарт для написання власної курсової роботи або для сильнішого вивчення тематики дослідження.