Організація і методика аудиту розрахунків з персоналом

Курсова робота (код: sam599)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту розрахунків з персоналом в системі управління підприємством

1.1. Економічна характеристика розрахунків з персоналом
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту розрахунків з персоналом

Розділ 2. Організація та методика аудиту розрахунків з персоналом

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності базового підприємства
2.2. Планування аудиту розрахунків з персоналом підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю розрахунків з персоналом
2.4. Тестування операцій та залишків рахунків по розрахункам з персоналом
2.5. Формування висновків за результатами аудиту розрахунків з персоналом

Розділ 3. Методика аудиту розрахунків з персоналом підприємства в умовах застосування комп`ютерних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю заробітної плати працівників підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: вступ, концептуальні частини, методологічні бази, висновок, перелік застосованої літератури й доповнення.

У преамбулі проаналізовано важливість тематики курсового проекту й ціль й завдання проекту, простежено предмет, об’єкти, інформаційні бази і методичні засади і наукову новизну роботи.

У концептуальному пункті розглянуто економічну суть об’єкту курсової, аналіз рівня розкриття поточних питань українськими та іноземними науковцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напрямку опрацювання теми, обстеження права і підстави і наукової літератури й висунута аналітика системи структури управління суб’єкта господарювання, оцінені його загальні статті господарювання, ресурсів в русі за останні три роки, перспектива господарювання товариства взагалі та за конкретними шляхами і враження щодо запасів покращення якості поведінки товариства.

У прикладному розділі вивчено планування інспектування та методику аудиту заробітної плати працівників підприємства та представлено систему бухобліку в компанії та методику внутрішнього контролювання, узагальнення наслідків ревізії і написання висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях наведено наслідки проведеного дослідження за концепцією курсового проекту, представлені пропозиції стосовно вдосконалення аудиту заробітної плати працівників підприємства.

Регістр використаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при дослідженні теми. По тексту роботи проставлені посилання на номер літератури в списку.

У доповненнях показані розроблені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід з фінансової звітності фірми і інформаційні табличні матеріали і поточні результати аналітичних обчислень й інші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено із методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була уже успішно складена у столичному ВУЗі. Її можливо застосовувати як стандарт для створення Вашої курсової роботи або для точнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Рисунок з аудиту розрахунків з персоналом


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.