Аудит формування та ефективності використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam624)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту прибутку в системі управління підприємством

1.1. Економічна природа та джерела утворення прибутку підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури за темою дослідження

Розділ 2. Організація і методика аудиту прибутку підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Лагода»
2.2. Планування аудиту формування та ефективності використання прибутку підприємства торгівлі
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю формування та ефективності використання прибутку підприємства
2.4. Методика аудиту формування та ефективності використання прибутку підприємства
2.5. Узагальнення та оформлення результатів проведення аудиту формування та ефективності використання прибутку
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансових результатів діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит формування та ефективності використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: вступ і теоретичні бази, а також практичні бази й висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури та додаткові матеріали.

В передмові висунуто роль тематики курсового проекту й мету, задачі дослідження й обстежено предмет і об’єкти та інформаційні бази, методологічні прийоми та отримані результати проекту.

В теоретичному розділі сформульовано фінансову сутність предмету дослідження, розгляд міри розкриття цих тем вітчизняними та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування вимоги особистого напрямку дослідження теми й перегляд нормативної основи та професіональних джерел й подана оцінка становища конструкції управління фірми, оцінені його загальні показники господарювання і балансу в динаміці за попередні 3-4 роки і майбутнє діяльності фірми загалом й за певними курсами, оцінку стосовно запасів підвищення якості поведінки суб’єкта господарювання.

У другому розділі проаналізовано систему контролю і методику аудиту фінансових результатів діяльності підприємств та наведено систему фінансового обліку в підприємстві та методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів перевірки, складення звіту контролю.

В висновку простежено результати здійсненого вивчення за задумом курсової роботи та репрезентовані напрями щодо удосконалення перевірки фінансових результатів діяльності підприємств.

Список використаних джерел складається з матеріалів, що були використані при дослідженні проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на число літератури в списку.

В доповненнях надані складені автором форми документів, баланси і звіт про сукупний дохід з річної звітності підприємства і інформаційні табличні матеріали, поточні наслідки аналітичних розрахунків а також інші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методикою ВУЗу, в якому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Ця курсова робота була вже успішно складена у провідному університеті. Її можна вживати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи або для сильнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту формування та ефективності використання прибутку


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.