Аудит формування та розподілу чистого прибутку підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
Курсова робота (код: sam673)
Зміст
Розділ 1. Теоретико-методологічні основи аудиту чистого прибутку при застосуванні комп’ютерних новітніх технологій
1.1. Економічна сутність чистого прибутку та його класифікація1.2. Аудит в системі управління чистим прибутком підприємства
Розділ 2. Організація і методика проведення аудиту чистого прибутку підприємств
2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства ПАТ «Інтеріор-трейд»2.2. Організаційна стадія аудиту чистого прибутку підприємства при застосуванні комп’ютерних інформаційних систем
2.3. Система внутрішньогосподарського контролю чистого прибутку ПАТ «Інтеріор-трейд»
2.4. Методика здійснення аудиторської перевірки чистого прибутку ПАТ «Інтеріор-трейд»
2.5. Заключна стадія аудиту чистого прибутку ПАТ «Інтеріор-трейд»
Розділ 3. Методика аудиту формування та розподілу чистого прибутку підприємства в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
3.1. Організація аудиту формування та розподілу чистого прибутку на підприємстві в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем3.2. Проблеми та перспективи аудиту формування та розподілу чистого прибутку в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансових результатів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "аудит чистого прибутку"
Структура курсової роботи по проблемі
Дана курсова робота включає передмова, а також теоретичні розділи, а також методичні основи й висновки і пропозиції, список використаної літератури й додаткові матеріали.
В передмові розроблено роль теми курсового дослідження, ціль і завдання дослідження і наведено предмети й об’єкти і інформаційні бази й методичні засоби й наукову новизну проекту.
В першій рубриці оцінено економічну суть предмету дослідження, розгляд ступеню розробки цих тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і доказ вимоги власного напрямку вивчення проблеми, перегляд права і бази й професіональної літератури та складена характеристика системи побудови керування підприємства і проаналізовані його головні показники господарювання та активу і пасиву в русі за колишні три періоди, можливості діяльності компанії загалом і за окремими курсами і оцінку стосовно резервів підвищення якості функціонування товариства.
У аудиторській рубриці проаналізовано організацію контролю, проведення перевірки фінансових результатів та вивчено систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів контролю, створення звіту контролю.
В висновку охарактеризовано наслідки здійсненого дослідження за темою курсової роботи і показані пропозиції стосовно вдосконалення аудиту фінансових результатів.
Список вживаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту курсовика вставлені посилання на число джерела в переліку.
В додатку надані розроблені автором форми документів, баланс і звіт про сукупний дохід із річної звітності суб’єкта господарювання а також аналітичні табличні матеріали і загальні наслідки аналітичних обрахунків і інакші матеріали, використані в курсовому проекті.
Курсовик створений узгоджено із методикою вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Надана курсова робота була уже успішно захищена в київському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи або для більшого розучування тематики досліджування.