Аудит розрахунків підприємства з бюджетом

Курсова робота (код: sam613)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту розрахунків підприємства з бюджетом

1.1. Економічна характеристика розрахунків з бюджетом
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту розрахунків підприємства з бюджетом

Розділ 2. Організація та методика аудиту розрахунків підприємства оптової торгівлі з бюджетом

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Юніверсалторг»
2.2. Планування аудиту розрахунків підприємства оптової торгівлі з бюджетом
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю розрахунків підприємства оптової торгівлі з бюджетом
2.4. Методика аудиту розрахунків підприємства оптової торгівлі з бюджетом
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту розрахунків підприємства з бюджетом

Розділ 3. Методика аудиту розрахунків підприємства оптової торгівлі з бюджетом в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю податків і обов'язкових платежів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: введення та теоретичні бази та аналітичні розділи, висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури, а також додатки.

У вступі з'ясовано значення тематики курсового проекту й мету і завдання дослідження, вивчено предмет та об’єкти та інформативні матеріали, методичні засади, отримані результати роботи.

В концептуальній частині опрацьовано фінансове поняття предмету роботи, розгляд міри розкриття поточних питань українськими та іноземними фахівцями, визнання і доведення необхідності власного напрямку опрацювання теми й огляд нормативної підстави, наукових джерел та складена оцінка становища побудови управління підприємства й проаналізовані його загальні дані господарювання та активу і пасиву у русі за останні три роки й майбутнє розвитку фірми загалом, за деякими напрямами й оцінювання відносно запасів покращення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

У прикладному розділі обстежено планування інспектування й методику аудиту податків і обов'язкових платежів, простежено систему бухгалтерського обліку в фірмі й методику внутрішнього контролювання, виведення результатів контролю й складення звіту аудиту.

У висновку з'ясовано результати проведеного дослідження за ідеєю курсового дослідження та показані путі для покращання аудиту податків і обов'язкових платежів.

Перелік вживаної літератури укладається із матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи виставлені посилання на номер літератури у списку.

В додатках виставлені складені студентом шаблони документів, баланс і звіт про фінансові результати з річних звітів товариства і оцінювальні таблиці а також первинні наслідки оцінювальних обчислень і другі джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно з методичкою ВУЗу, в якому він захищався, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Дійсна курсова робота була уже якісно захищена в провідному інституті. Її можливо застосовувати як шаблон для написання своєї курсової роботи або для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Рисунок з аудиту розрахунків з бюджетом


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.