Методика аудиту розрахунків з покупцями і замовниками

Курсова робота (код: sam691)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічний зміст розрахунків з покупцями та замовниками, класифікація та оцінка дебіторської заборгованості
2. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «СГП «Сільгоспторг» та оцінка ефективності системи обліку і внутрішнього контролю
3. Визначення аудиторського ризику і суттєвості помилок
4. Загальна стратегія та план аудиторської перевірки ТОВ «СГП «Сільгоспторг»
5. Методичні прийоми та процедури отримання аудиторських доказів щодо
достовірності розрахунків з покупцями та замовниками
6. Документування та узагальнення результатів аудиту, їх вплив на прийняття управлінських рішень
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з покупцями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: преамбула, концептуальні основи і практичні рубрики та висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури і додатки.

В введенні розкрито важливість тематики курсового дослідження й мету й завдання дослідження і надано предмети, об’єкти і інформаційну базу й методологічні прийоми й загальну характеристику проекту.

В першій рубриці досліджено загальну суть предмету роботи, оцінку рівня опрацювання поточних проблем вітчизняними та закордонними вченими, визнання і доказ доцільності свого напряму дослідження питання й оцінку законодавства і бази й наукової літератури та складена характеристика порядку структури менеджменту компанії та охарактеризовані його основні статті діяльності, активу і пасиву у динаміці за останні три періоди і перспективи господарювання товариства загалом, за певними напрямами й оцінювання щодо запасів покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

В прикладному розділі розкрито систему контролю й методику контролю розрахунків з покупцями й визначено систему фінансового обліку у товаристві та методику внутрішнього контролю та виведення наслідків ревізії й складання висновку контролю.

У висновку проаналізовано наслідки проведеного опрацювання за ідеєю курсового проекту та показані путі для покращення аудиту розрахунків з покупцями.

Перелік вживаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи виставлені виноски на число джерела в списку.

В додатках показані створені автором форми документів, баланси й звіти про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарювання, аналітичні табличні матеріали і поточні наслідки оцінювальних обчислень і інакші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методикою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Надана курсова робота була вже успішно захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Рисунок з аудиту розрахункових операцій


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Курсова робота на тему Аудит розрахунків за страхуванням


Аудит розрахунків підприємства з покупцями і замовниками - курсова робота


Курсова з аудиторського контролю розрахунків з постачальниками


Перевірка розрахунків з постачальниками підприємства: курсова з аудиторського контролю


Курсова робота з теми: Перевірка розрахунків з фондами соціального страхування підприємства


Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.