Аудит розрахункових операцій підприємства торгівлі в умовах застосування інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam616)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту розрахункових операцій торговельного підприємства

1.1. Економічна сутність розрахунків підприємств торгівлі
1.2. Економіко-правова оцінка законодавчої бази та оцінка наукових літературних джерел по аудиту розрахункових операцій в торгівлі

Розділ 2. Організаційно-методичні засади аудиту розрахункових операцій підприємства торгівлі

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Грандекономікс»
2.2. Організація аудиторської перевірки розрахункових операцій ТОВ «Грандекономікс»
2.3. Оцінювання внутрішньогосподарського контролю розрахунків підприємства торгівлі
2.4. Методика проведення аудиторського контролю розрахункових операцій торговельного підприємства
2.5. Реалізація результатів та створення аудиторського висновку по результатам перевірки розрахункових операцій підприємства

Розділ 3. Проведення аудиту розрахункових операцій підприємства торгівлі в умовах застосування інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків в торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула, а також концептуальні пункти, а також методичні частини, висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури та доповнення.

У передмові вивчено важливість теми курсової роботи й мету й завдання дослідження й досліджено предмет і об’єкти та інформативні матеріали й методологічні прийоми й напрямки апробації дослідження.

В концептуальній рубриці оцінено практичний зміст предмету курсової, аналіз міри опрацювання цих тем нашими та закордонними науковцями, визнання і доведення доцільності особистого напряму опрацювання проблеми, оцінку нормативної підстави і професійних джерел й складена оцінка стану конструкції управління товариства й охарактеризовані його головні показники господарювання та балансу у динаміці за колишні три періоди, перспектива діяльності фірми взагалі і за відокремленими курсами й оцінку відносно можливостей підвищення якості поведінки компанії.

У аналітичній частині простежено систему перевірки і методику контролю розрахунків в торгівлі та висунуто систему фінансового обліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення наслідків контролю, складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях розроблено результати реалізованого дослідження за темою курсової роботи та виставлені шляхи відносно покращання контролю розрахунків в торгівлі.

Перелік уживаної літератури складається із матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на число джерела в переліку.

В доповненнях показані складені автором конфігурації документів, баланс і форма №2 з річної звітності компанії й інформативні табличні матеріали а також первинні результати оцінювальних розрахунків й другі джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методичкою ВИШі, в якому він був захищений, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Приведена курсова робота була уже вдало здана в столичному інституті. Її можна вживати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи або для глибшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Рисунок з аудиту розрахункових операцій


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.