Аудит операційних витрат підприємства

Курсова робота (код: sam592)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління витратами підприємства

1.1. Економічна характеристика витрат операційної діяльності
1.2. Огляд нормативної і спеціальної літератури з питань аудиту витрат операційної діяльності

Розділ 2. Організація та методика аудиту витрат операційної діяльності

2.1. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
2.2. Планування аудиту витрат операційної діяльності
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю витрат операційної діяльності
2.4. Тестування операцій щодо витрат операційної діяльності
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту витрат операційної діяльності

Розділ 3. Методика аудиту витрат операційної діяльності в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю затрат операційної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит операційних витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота структурується на: преамбула й концептуальні частини та прикладні пункти, висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел, додатки.

В введенні розкрито актуальність теми курсової роботи та ціль і задачі роботи і окреслено предмет та об’єкт і інформацію й методологічні прийоми, напрямки апробації проекту.

У концептуальному пункті обстежено фінансову суть об’єкту дослідження, оцінку ступеню розкриття поточних проблем нашими та іноземними фахівцями, визначення і доведення необхідності свого напряму вивчення проблеми і аналіз права і підстави і професійних джерел і надана характеристика системи структури управління суб’єкта господарювання, охарактеризовані його основні дані господарювання та активу і пасиву в русі за колишні 3-4 роки, майбутнє розвитку фірми в цілому й за конкретними шляхами та враження щодо запасів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У практичній рубриці охарактеризовано систему перевірки й методологію перевірки затрат операційної діяльності підприємств, охарактеризовано систему бухобліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення наслідків перевірки і складення звіту перевірки.

У висновку розкрито наслідки зробленого дослідження за ідеєю курсової роботи, описані напрями для покращання аудиту затрат операційної діяльності підприємств.

Перелік застосованих джерел укладається з матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури в списку.

В доповненнях виставлені складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про сукупний дохід з статистичної звітності товариства і інформаційні таблиці а також загальні результати аналітичних обрахунків та другі джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно із методичними рекомендаціями інституті, в якому він захищався, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була вже благополучно здана у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для більшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Рисунок з аудиту операційних витрат


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.