Аудит розрахунків з постачальниками і підрядниками підприємства

Курсова робота (код: sam594)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками підприємств

1. Економічний зміст розрахунків з постачальниками і підрядниками та роль аудиту в управлінні ними
2. Критичний огляд нормативної бази, спеціальної та періодичної літератури з питань аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками
3. Організаційно-економічна характеристика ПП «Аморк»

Розділ 2. Організація і методика проведення аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками

4. Оцінка суттєвості інформації щодо розрахунків з постачальниками і підрядниками
5. Оцінка ризику аудиту розрахунку з постачальниками і підрядниками
6. Стратегія аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками
7. Процедури одержання та отримання аудиторських доказів щодо розрахунків з постачальниками і підрядниками
8. Аудиторський звіт за результатами розрахунків з постачальниками і підрядниками
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахункових операцій за поставки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як введення та теоретичні розділи, а також практичні розділи й висновок, перелік застосованої літератури й доповнення.

В передмові висвітлено роль теми курсового проекту і ціль та задачі роботи і оглянуто предмет й об’єкт і інформацію, методологічні прийоми та наукову новизну проекту.

В теоретичному розділі охарактеризовано фінансову характеристику об’єкту роботи, аналіз рівня розробки цих питань вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і доведення вимоги особистого напрямку опрацювання теми, характеристику законодавства і бази та фахових джерел, подана аналітика порядку структури менеджменту фірми, проаналізовані його загальні статті діяльності й активу і пасиву в русі за попередні три роки та перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому і за відокремленими напрямами і оцінки відносно можливостей покращення якості роботи суб’єкта господарювання.

В аудиторському розділі окреслено систему інспектування і методологію аудиту розрахункових операцій за поставки і висвітлено систему бухгалтерського обліку в компанії і методику внутрішнього контролювання та узагальнення результатів перевірки, складання висновку аудиту.

В висновку розроблено результати зробленого опрацювання за задумом курсового дослідження і описані пропозиції щодо покращення аудиту розрахункових операцій за поставки.

Регістр застосованих джерел укладається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. По тексту роботи вставлені посилання на номер літератури в списку.

У доповненнях показані складені студентом шаблони документів, баланси й форма №2 з річних звітів фірми та оцінювальні таблиці й поточні наслідки аналітичних розрахунків а також другі матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно із методичкою інституті, де він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Приведена курсова робота була вже якісно здана в столичному ВУЗі. Її можливо використовувати як стандарт для створення Вашої курсової роботи чи для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Рисунок з аудиту розрахунків з постачальниками і підрядниками


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.