Аудит фінансових результатів в умовах комп’ютерних інформаційних систем

Курсова робота (код: sam597)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління фінансовими результатами підприємства

1.1. Економічна суть фінансових результатів підприємства
1.2. Оцінка нормативної бази та спеціальної літератури з аудиту фінансових результатів підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансових результатів підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ « »
2.2. Планування аудиту фінансових результатів підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій з фінансовими результатами підприємства
2.4. Методика аудиту фінансових результатів підприємства
2.5. Формування звіту за результатами аудиту фінансових результатів підприємства в умовах сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю прибутку і збитку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансових результатів"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота має такі розділи як вступ й концептуальні розділи та методологічні бази та висновок, регістр використаних джерел, доповнення.

В передмові висвітлено вагомість теми курсової роботи і мету та задачі роботи й досліджено предмети та об’єкт і інформацію й методи і напрямки апробації проекту.

В концептуальному пункті проаналізовано методичний зміст об’єкту дослідження, розгляд міри розкриття поточних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доведення необхідності особистого напрямку вивчення питання, обстеження законодавчої основи й спеціальної літератури й висунута аналітика становища конструкції управління товариства, проаналізовані його головні дані діяльності, ресурсів у русі за колишні 3-4 роки та можливості діяльності фірми взагалі й за деякими сторонами та оцінки стосовно ресурсів покращення якості функціонування суб’єкта господарювання.

В другому пункті окреслено планування інспектування та проведення контролю прибутку і збитку підприємств і розкрито систему фінансового обліку в підприємстві і методику внутрішнього контролювання й реалізація результатів ревізії, складання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях оцінено наслідки реалізованого дослідження за задумом курсової роботи та окреслені напрями відносно покращення контролю прибутку і збитку підприємств.

Список використаної літератури збирається із матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. По тексту роботи виставлені виноски на число джерела у переліку.

В додатках надані створені студентом конфігурації документів, баланс і форма №2 з статистичних звітів суб’єкта господарювання а також інформаційні таблиці й первинні результати аналітичних розрахунків а також інші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методикою ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Поточна курсова робота була вже якісно складена в столичному ВУЗі. Її можливо споживати як приклад для написання особистої курсової роботи або для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту фінансових результатів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.