Аудит достовірності публічної фінансової звітності емітентів власників цінних паперів

Курсова робота (код: sam606)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту достовірності публічної фінансової звітності емітентів власників цінних паперів

1.1. Характеристика публічної фінансової звітності та загальні вимоги до неї
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту достовірності публічної фінансової звітності підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту публічної фінансової звітності емітентів власників цінних паперів

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організація і планування аудиту достовірності фінансової звітності
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю
2.4. Методика аудиту публічної фінансової звітності емітентів власників цінних паперів
2.5. Узагальнення і реалізація результатів аудиту достовірності фінансової звітності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю балансу і звітів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит достовірності публічної фінансової звітності емітентів власників цінних паперів"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: введення, а також теоретичні бази, прикладні рубрики, висновок, регістр вживаних джерел, а також доповнення.

У вступі опрацьовано вагомість теми курсового проекту та ціль, завдання дослідження та надано предмет, об’єкт й інформаційні бази та методичні засоби, отримані результати дослідження.

У теоретичному розділі вивчено економічну сутність об’єкту роботи, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визнання і доказ необхідності власного напряму дослідження проблеми та обстеження законодавства і бази й наукових джерел і подана оцінка системи конструкції управління суб’єкта господарювання, охарактеризовані його основні статті діяльності і ресурсів у динаміці за колишні три періоди й перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом, за деякими сторонами та оцінку стосовно ресурсів покращення якості роботи фірми.

У практичній частині висунуто планування перевірки і методологію перевірки балансу і звітів підприємства і визначено систему бухгалтерського обліку в фірмі і методику внутрішнього контролювання, виведення результатів перевірки та написання звіту перевірки.

У висновку висвітлено результати реалізованого опрацювання за темою курсового проекту і висунуті пропозиції щодо покращання контролю балансу і звітів підприємства.

Перелік вживаних джерел складається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені виноски на число джерела у переліку.

В додатку представлені розроблені автором шаблони документів, баланси і звіт про сукупний дохід з фінансової звітності суб’єкта господарювання й аналітичні табличні матеріали і загальні наслідки оцінювальних обрахунків, другі джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методичкою інституті, де він був зданий, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Пропонована курсова робота була вже благополучно складена в українському інституті. Її можливо застосовувати як шаблон для створення власної курсової роботи або для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Рисунок з аудиту достовірності публічної фінансової звітності емітентів власників цінних паперів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.