Аудит операційної діяльності виробничого підприємства

Курсова робота (код: sam622)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління операційною діяльністю виробничого підприємства

1.1. Економічна характеристика операційної діяльності виробничого підприємства
1.2. Аналіз нормативно-правової бази і оцінка спеціальної літератури з аудиту операційної діяльності виробничого підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту операційної діяльності виробничого підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Енерсіс Україна»
2.2. Планування аудиту операційної діяльності виробничого підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій щодо операційної діяльності на підприємстві
2.4. Формування висновків за результатами аудиту операційної діяльності виробничого підприємства
2.5. Реалізація результатів аудиту операційної діяльності виробничого підприємства

Розділ 3. Методика аудиту операційної діяльності виробничих підприємств в умовах використання сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основної діяльності підприємств промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як введення, теоретичні розділи, а також прикладні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел, а також додаткові матеріали.

В вступі висвітлено актуальність тематики курсового дослідження і ціль, задачі роботи, сформульовано предмети, об’єкти і інформацію і методологічні прийоми та напрямки апробації проекту.

У концептуальному розділі проаналізовано теоретико-методичну суть предмету роботи, аналіз ступеню розробки цих питань вітчизняними та закордонними ученими, визнання і обгрунтування потреби особистого напрямку вивчення проблеми і обстеження законодавчої бази й наукових джерел і зроблена характеристика стану конструкції керування компанії й охарактеризовані його головні дані господарювання і активу і пасиву у русі за попередні 3-4 роки й можливості діяльності фірми загалом та за конкретними сторонами й враження щодо можливостей підвищення якості функціонування фірми.

У аудиторському розділі висвітлено складання програми контролю і здійснення контролю основної діяльності підприємств промисловості та розкрито систему бухобліку в товаристві й методику внутрішнього контролю і виведення наслідків перевірки і складення звіту аудиту.

В висновку опрацьовано результати реалізованого опрацювання за ідеєю курсової роботи й показані путі відносно покращення аудиту основної діяльності підприємств промисловості.

Список використаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом курсовика вставлені посилання на номер джерела в списку.

В додаткових матеріалах надані розроблені студентом конфігурації документів, форма №1, звіт про сукупний дохід з статистичних звітів товариства та інформаційні таблиці та поточні наслідки аналітичних обчислень, інакші джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено із методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була вже вдало здана у українському університеті. Її можна застосовувати як приклад для написання своєї курсової роботи або для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Рисунок з аудиту операційної діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.