Аудит розрахунків з покупцями і замовниками

Курсова робота (код: sam653)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1.Теоретичні засади аудиту в системі управління підприємством

1.1. Економічна характеристика розрахунків з покупцями і замовниками
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту розрахунків з покупцями і замовниками

Розділ 2. Організація та методика аудиту розрахунків з покупцями і замовниками

2.1. Характеристика досліджуваного підприємства
2.2. Планування аудиту розрахунків з покупцями і замовниками
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю розрахунків з покупцями і замовниками
2.4. Тестування операцій та залишків рахунків
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту розрахунків з покупцями і замовниками

Розділ 3. Методику аудиту розрахунків з покупцями і замовниками в умовах застосування комп'ютерних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю виплат споживачів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як введення і концептуальні рубрики, а також методичні пункти, а також висновок, перелік використаних джерел, додатки.

В вступі висвітлено важливість теми курсової роботи й ціль і завдання дослідження і представлено предмети і об’єкт й інформаційну базу, методичний спосіб й отримані результати роботи.

У теоретичній частині надано практичне поняття об’єкту роботи, оцінку рівня розробки цих тем українськими та закордонними ученими, визнання і підтвердження доцільності особистого напряму дослідження питання й аналіз правової підстави, фахової літератури й висунута характеристика системи структури керування підприємства й проаналізовані його загальні дані господарювання та ресурсів у русі за попередні три періоди, майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за деякими сторонами, оцінювання відносно можливостей підвищення якості функціонування фірми.

У методологічній частині розроблено систему інспектування, методологію контролю виплат споживачів та надано систему бухобліку у організації та методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки і складання висновку аудиту.

У висновку обстежено наслідки виконаного вивчення за задумом курсового дослідження й виведені путі для вдосконалення перевірки виплат споживачів.

Перелік використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на число літератури в переліку.

У додатках представлені складені автором форми документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід з фінансових звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні таблиці й загальні наслідки аналітичних обчислень а також інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Приведена курсова робота була вже вдало захищена в провідному інституті. Її можливо вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Рисунок з аудиту розрахунків з покупцями і замовниками


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.