Аудит запасів виробничих підприємств

Курсова робота (код: sam590)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту виробничих запасів в системі управління підприємством

1.1. Економічна характеристика виробничих запасів підприємств
1.2. Аналіз нормативно-правової бази і оцінка спеціальної літератури з аудиту виробничих запасів підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту виробничих запасів підприємств та операцій з ними

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПП «Аморк»
2.2. Планування аудиту операцій з виробничими запасами
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій щодо виробничих запасів
2.4. Формування висновків за результатами аудиту операцій з виробничими запасами

Розділ 3. Методика аудиту виробничих запасів підприємств та операцій з ними в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю матеріальних оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить передмова та теоретичні основи та методологічні частини і висновок, список використаної літератури і додаток.

В преамбулі оцінено актуальність тематики курсового проекту й мету та завдання дослідження та роз'яснено предмети, об’єкти та інформацію та методичні засади та отримані результати проекту.

В першій рубриці оцінено загальну характеристику об’єкту роботи, аналіз ступеню розробки досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними вченими, визначення і доказ потреби особистого напряму опрацювання проблеми, огляд правової бази, професійних джерел та складена аналітика системи побудови менеджменту фірми й охарактеризовані його головні статті діяльності й балансу в русі за останні три роки, перспектива розвитку товариства взагалі та за певними сторонами і оцінювання стосовно можливостей покращення ефективності роботи фірми.

У аналітичній частині розроблено організацію контролю та методику контролю матеріальних оборотних активів підприємства, роз'яснено систему бухгалтерського обліку у компанії та методику внутрішнього контролювання, узагальнення наслідків ревізії й створення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях розглянуто наслідки здійсненого опрацювання за замислом курсової роботи, показані пропозиції відносно вдосконалення аудиту матеріальних оборотних активів підприємства.

Список вживаних джерел складається з матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури у переліку.

В додатках виставлені складені автором форми документів, баланси та звіт про сукупний дохід із річної звітності підприємства, інформаційні табличні матеріали, поточні наслідки аналітичних розрахунків, інакші матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також згідно до потреб МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже вдало складена у провідному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для більшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Рисунок з аудиту запасів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.