Аудит системи управління виробничого підприємства

Курсова робота (код: sam627)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту системи управління підприємством

1.1. Економічна характеристика система управління підприємством
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аудиту системи управління підприємством

Розділ 2. Організація та методика аудиту системи управління підприємством

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Планування аудиту системи управління підприємством
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю системи управління підприємством
2.4. Процедури аудиту системи управління підприємством
2.5. Узагальнення та реалізація результатів аудиту системи управління підприємством

Розділ 3. Методика аудиту системи управління підприємством в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю менеджменту на підприємстві, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота структурується на: преамбула та концептуальні рубрики і практичні розділи, висновки і пропозиції, список використаних джерел, а також додаткові матеріали.

У введенні простежено важливість теми курсової роботи та ціль та завдання проекту й оглянуто предмет і об’єкти й інформацію й методи і загальну характеристику дослідження.

У концептуальному розділі обстежено практичний зміст об’єкту курсової, розгляд рівня розкриття поточних проблем українськими та зарубіжними науковцями, визнання і доведення необхідності особистого напрямку дослідження проблеми і обстеження правової бази й наукових джерел, зроблена аналітика порядку конструкції управління суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його основні дані господарювання і ресурсів в русі за попередні три періоди і перспектива господарювання компанії загалом і за конкретними сторонами, оцінку стосовно можливостей покращення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторському розділі досліджено планування перевірки і проведення аудиту менеджменту на підприємстві, з'ясовано систему фінансового обліку у підприємстві й методику внутрішнього контролювання, узагальнення наслідків контролю та складання звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях висунуто наслідки зробленого досліду за концепцією курсового дослідження, представлені шляхи щодо удосконалення аудиту менеджменту на підприємстві.

Список застосованих джерел складається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи виставлені виноски на номер літератури у списку.

В доповненнях представлені створені студентом конфігурації документів, баланси й звіти про фінансові результати із річних звітів фірми і аналітичні табличні матеріали а також загальні результати аналітичних обрахунків і другі джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно із методичкою ВИШі, в якому він був зданий, а також згідно до потреб МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Дана курсова робота була вже вдало здана у столичному університеті. Її можна використовувати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи або для сильнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Рисунок з аудиту системи управління


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.