Аудит фінансової стійкості та платоспроможності підприємства при застосуванні інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam614)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту фінансової стійкості і платоспроможності підприємства

1.1. Економічна характеристика фінансової стійкості і платоспроможності підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту фінансової стійкості і платоспроможності підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансової стійкості і платоспроможності підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАТ «Арсенал-торг»
2.2. Планування аудиту фінансової стійкості і платоспроможності підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фінансової стійкості і платоспроможності підприємства
2.4. Методика аудиту фінансової стійкості і платоспроможності підприємства
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту фінансової стійкості і платоспроможності

Розділ 3. Методика аудиту фінансової стійкості і платоспроможності підприємства в умовах застосування інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансового стану, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансової стійкості та платоспроможності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота складається із підрозділів: вступ й теоретичні пункти й контрольні основи й висновок, список застосованих джерел, а також додаткові матеріали.

В вступі простежено роль теми курсової роботи та ціль і задачі дослідження і обстежено предмети та об’єкти і інформаційні бази й методичні засоби й напрямки апробації проекту.

У теоретичній частині наведено фінансовий зміст об’єкту курсової, оцінку ступеню розробки досліджуваних питань вітчизняними та закордонними вченими, визнання і підтвердження вимоги власного напряму дослідження питання й обстеження правової підстави і наукових джерел і подана характеристика системи конструкції керування суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його загальні статті діяльності й ресурсів у русі за колишні 3-4 періоди й перспективи діяльності товариства загалом й за певними курсами і оцінку відносно резервів підвищення ефективності роботи суб’єкта господарювання.

У другому пункті обстежено планування контролю, методику контролю фінансового стану, надано систему бухгалтерського обліку в компанії і методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація результатів контролю, створення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях роз'яснено наслідки зробленого досліду за темою курсового проекту, описані шляхи відносно покращання контролю фінансового стану.

Регістр вживаної літератури укладається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на число літератури у регістрі.

У додатках виставлені створені автором форми документів, баланс та форма №2 із статистичної звітності компанії й оцінювальні табличні матеріали й загальні результати оцінювальних обрахунків й інакші матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Пропонована курсова робота була уже благополучно захищена в київському університеті. Її можна застосовувати як шаблон для написання своєї курсової роботи або для більшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Рисунок з аудиту фінансової стійкості та платоспроможності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.