Аудит руху та використання товарних ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam598)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту в системі управління товарними ресурсами підприємств торгівлі

1.1. Економічна характеристика товарних ресурсів підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та науково-методичної літератури з питань аудиту руху та використання товарних ресурсів підприємств торгівлі

Розділ 2. Організація та методика аудиту руху та використання товарних ресурсів підприємства

2.1. Оцінка фінансово-економічного стану діяльності та фінансових результатів ТОВ «Подснєжнік»
2.2. Планування аудиту товарних ресурсів ТОВ «Подснєжнік»
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю товарних ресурсів ТОВ «Подснєжнік»
2.4. Тестування операцій та залишків рахунків товарів
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту товарів

Розділ 3. Методика аудиту товарних ресурсів в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю товарів торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит руху та використання товарних ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота охоплює наступні частини: введення та концептуальні розділи й прикладні основи та висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури, а також додаток.

В преамбулі наведено роль тематики курсової роботи і мету й завдання дослідження і проаналізовано предмети і об’єкти і інформацію та методологічні прийоми, напрямки апробації проекту.

У концептуальному пункті розроблено теоретико-методичну характеристику предмету роботи, оцінку міри розкриття цих тем вітчизняними та іноземними ученими, визнання і доказ потреби особистого напряму дослідження теми та перегляд законодавства і основи та фахових джерел, подана характеристика системи структури керування товариства, оцінені його загальні дані господарювання та балансу у динаміці за колишні три роки та перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі та за певними сторонами та оцінку відносно можливостей покращення якості роботи компанії.

В другій частині окреслено планування контролю, методологію перевірки товарів торговельного підприємства, охарактеризовано систему бухгалтерського обліку у фірмі й методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення результатів ревізії і створення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях розглянуто наслідки зробленого вивчення за замислом курсового проекту, описані шляхи щодо покращення аудиту товарів торговельного підприємства.

Регістр застосованої літератури збирається із матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

В додатках надані створені автором форми документів, баланси, форма №2 з річних звітів фірми і оцінювальні таблиці і загальні наслідки оцінювальних обрахунків й інакші джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно з методичними рекомендаціями інституті, де він захищався, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Дійсна курсова робота була вже благополучно захищена в столичному ВУЗі. Її можливо вживати як стандарт для створення власної курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту руху та використання товарних ресурсів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.