Аудит операцій з товарними запасами торговельного підприємства

Курсова робота (код: sam634)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту операцій з товарними запасами підприємств сфери торгівлі

1.1. Товарні запаси: сутність, характеристика та особливості операцій з товарними запасами підприємств сфери торгівлі
1.2. Теоретико-методичні підходи до аудиту операцій з товарними запасами підприємств сфери торгівлі

Розділ 2. Організація та методика аудиту операцій з товарними запасами на підприємстві

2.1. Оцінка діяльності та якості фінансової звітності ФАР Україна
2.2. Планування аудиту операцій з товарними запасами на базі ФАР Україна
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю операцій з товарними запасами ФАР Україна
2.4. Тестування операцій та залишків на рахунках за операціями з товарними запасами ФАР Україна
2.5. Формування висновків за результатами аудиту операцій з товарними запасами ФАР Україна

Розділ 3. Методика аудиту операцій з товарними запасами підприємств сфери торгівлі в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем

3.1. Організація аудиту операцій з товарними запасами підприємств сфери торгівлі в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю товарних операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит операцій з товарними запасами"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота містить передмова та концептуальні основи, контрольні пункти й висновки і пропозиції, перелік використаних джерел, доповнення.

У введенні висвітлено вагомість тематики курсового дослідження й ціль і завдання проекту й розкрито предмет і об’єкт та інформативні матеріали і методи й загальну характеристику дослідження.

У першому розділі охарактеризовано фінансовий зміст предмету курсової, аналіз рівня розкриття цих тем українськими та зарубіжними фахівцями, визнання і доказ доцільності свого напряму дослідження теми, характеристику правової бази та професійної літератури й подана характеристика системи конструкції менеджменту підприємства й проаналізовані його основні дані господарювання та активу і пасиву у русі за колишні три періоди і перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом і за окремими шляхами і враження щодо можливостей підвищення якості поведінки компанії.

В аналітичному розділі роз'яснено складання програми інспектування і методику аудиту товарних операцій підприємств і розроблено систему фінансового обліку в організації та методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація наслідків контролю і створення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях роз'яснено результати реалізованого опрацювання за задумом курсової роботи, висунуті шляхи для удосконалення перевірки товарних операцій підприємств.

Регістр вживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи проставлені посилання на номер літератури у регістрі.

В доповненнях показані розроблені студентом шаблони документів, баланси, форма №2 із фінансової звітності суб’єкта господарювання і оцінювальні табличні матеріали а також первинні наслідки аналітичних обчислень а також інакші джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно з методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Дана курсова робота була вже вдало захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для глибшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту операцій з товарними запасами


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.