Аудит операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом

Курсова робота (код: sam654)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні та методичні основи Аудит операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом

1.1. Економічна сутність та характеристика аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом
1.2. Теоретичні засади та нормативно-правове регулювання аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом
1.3. Організаційні та методичні основи аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом

Розділ 2. Аудит операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом підприємства ПАТ «ПлазмаТек»

2.1. Загальна характеристика фінансово-господарської діяльності підприємства ПАТ «ПлазмаТек»
2.2. Організація і планування аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом на підприємстві ПАТ «ПлазмаТек»
2.3. Методика аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом підприємства ПАТ «ПлазмаТек»

Розділ 3. Узагальнення результатів аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом та напрями його удосконалення

3.1. Узагальнення результатів аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом підприємства ПАТ «ПлазмаТек»
3.2. Удосконалення організації та методики аудиту операцій, пов’язаних з випуском продукції та її збутом
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю виробництва і реалізації готових виробів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит випуску і збуту продукції"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає передмова і концептуальні бази й аналітичні пункти і висновок, реєстр застосованих джерел й додатки.

В преамбулі розроблено важливість теми курсової роботи та мету й задачі роботи і обстежено предмет та об’єкт та інформаційну базу й методичний спосіб, отримані результати роботи.

У концептуальному розділі розглянуто методичну сутність предмету роботи, аналіз ступеню розкриття цих проблем вітчизняними та закордонними вченими, визначення і доведення необхідності особистого напряму дослідження проблеми і обстеження нормативної підстави й професійних джерел та висунута характеристика системи конструкції керування компанії, проаналізовані його основні дані господарювання та балансу у динаміці за останні 3-4 роки й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом та за деякими сторонами і враження стосовно можливостей покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

У практичній частині роз'яснено складання програми інспектування й методику перевірки виробництва і реалізації готових виробів й простежено систему фінансового обліку в організації й методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення наслідків контролю й написання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях вивчено результати здійсненого опрацювання за темою курсового проекту й описані пропозиції стосовно покращення перевірки виробництва і реалізації готових виробів.

Перелік використаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при розгляді теми. За текстом роботи проставлені виноски на номер літератури у регістрі.

В додаткових матеріалах надані складені студентом конфігурації документів, форма №1 та звіт про фінансові результати з фінансових звітів суб’єкта господарювання й інформаційні таблиці й первинні результати аналітичних обчислень і інші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, де він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Запропонована курсова робота була уже вдало захищена у українському університеті. Її можна вживати як приклад для створення власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Рисунок з аудиту випуску і збуту продукції


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.