Методика аудиту витрат підприємства

Курсова робота (код: sam683)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат
2 Огляд нормативно-правової бази і аналіз спеціальної літератури з питань аудиту витрат діяльності
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організація і планування аудиту витрат
5. Методика аудиту витрат підприємства
6. Формулювання висновків за результатами аудиту витрат
7. Методика аудиту витрат в умовах застосування комп’ютерних інформаційних систем
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит затрат"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складається із підрозділів: преамбула, концептуальні бази, аналітичні основи і висновок, список використаної літератури, додаткові матеріали.

В преамбулі висвітлено важливість теми курсового проекту й мету та задачі проекту, представлено предмети й об’єкти й інформативні матеріали та методи і наукову новизну проекту.

У концептуальному розділі оглянуто теоретико-методичну сутність об’єкту курсової, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доказ вимоги власного напряму опрацювання проблеми й перегляд правової підстави й професіональної літератури і зроблена характеристика становища побудови управління товариства та оцінені його загальні дані діяльності, активу і пасиву в русі за колишні 3-4 періоди, можливості розвитку компанії загалом й за відокремленими напрямами та оцінку стосовно ресурсів підвищення ефективності функціонування компанії.

В практичній частині представлено організацію контролю та методику перевірки витрат, простежено систему бухобліку в компанії й методику внутрішнього контролювання і виведення результатів контролю та складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях оглянуто результати зробленого досліду за концепцією курсового проекту і представлені напрями щодо покращання контролю витрат.

Регістр вживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом роботи виставлені посилання на номер літератури в переліку.

В додатку надані складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати з статистичної звітності компанії й інформативні табличні матеріали а також попередні результати аналітичних обчислень та інші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно з методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Поточна курсова робота була вже якісно складена у українському університеті. Її можливо вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Рисунок з аудиту затрат


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.