Аудит власного капіталу

Курсова робота (код: sam561)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Концептуальні засади аудиту власного капіталу підприємства

1.1. Економічний зміст власного капіталу товариства
1.2. Аналіз правових джерел і оцінка наукових досліджень із аудиту власного капіталу

Розділ 2. Організація і методика аудиту ефективності використання власного капіталу підприємства

2.1. Надання характеристики базовому підприємству
2.2. Складання планів на аудит власних джерел фінансування діяльності підприємства
2.3. Проведення аудиту власного капіталу товариства
2.4. Узагальнення і реалізація по результатам аудиту власних джерел фінансування

Розділ 3. Методика аудиту власного капіталу товариства на підставі використання сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю власних фінансових ресурсів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула, концептуальні частини і аналітичні основи, висновок, реєстр використаної літератури й додатки.

У преамбулі охарактеризовано актуальність теми курсової роботи та мету та задачі дослідження та з'ясовано предмети і об’єкти та інформаційні бази та методологічні прийоми й отримані результати роботи.

У теоретичній частині роз'яснено фінансову характеристику предмету курсової, розгляд ступеню розробки досліджуваних питань українськими та іноземними науковцями, визначення і доведення потреби власного напрямку вивчення проблеми й характеристику правової основи й професіональної літератури й висунута аналітика стану конструкції менеджменту фірми і охарактеризовані його загальні показники діяльності та ресурсів в русі за останні 3-4 періоди і перспективи діяльності фірми в цілому і за певними курсами і враження щодо ресурсів покращання ефективності поведінки фірми.

У прикладному пункті з'ясовано складання програми перевірки і здійснення перевірки власних фінансових ресурсів підприємств та роз'яснено систему бухобліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення наслідків ревізії, написання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях висвітлено результати здійсненого досліду за ідеєю курсової роботи і окреслені шляхи стосовно удосконалення аудиту власних фінансових ресурсів підприємств.

Список використаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. За текстом роботи проставлені посилання на число літератури у переліку.

У додатках виставлені розроблені студентом конфігурації документів, баланс, звіт про сукупний дохід з фінансових звітів фірми та інформативні табличні матеріали і попередні результати оцінювальних обчислень а також інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методичкою інституті, в якому він був зданий, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Дана курсова робота була уже успішно складена у столичному університеті. Її можливо застосовувати як приклад для створення особистої курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.