Методика аудиту власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam684)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретико-методологічні засади аудиту в системі управління власним капіталом підприємства

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Аналіз правових джерел і оцінка наукових досліджень із аудиту власного капіталу

Розділ 2. Організація та методика аудиту власного капіталу підприємства ТОВ «Монотрейдінг компані»

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Монотрейдінг компані»
2.2. Планування аудиту власних джерел фінансування
2.3. Алгоритм та методика проведення аудиту власного капіталу підприємства

Розділ 3. Проблеми проведення аудиту власного капіталу на підприємствах торгівлі та шляхи їх усунення на підставі використання сучасних інформаційних технологій

3.1. Проблеми проведення аудиту власного капіталу на підприємствах торгівлі
3.2. Використання сучасних інформаційних технологій при проведенні аудиту власного капіталу підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю власного капіталу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит джерел фінансування"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як введення і концептуальні рубрики, а також методичні пункти, а також висновок, перелік використаних джерел, додатки.

В вступі висвітлено важливість теми курсової роботи й ціль і завдання дослідження і представлено предмети і об’єкт й інформаційну базу, методичний спосіб й отримані результати роботи.

У теоретичній частині надано практичне поняття об’єкту роботи, оцінку рівня розробки цих тем українськими та закордонними ученими, визнання і підтвердження доцільності особистого напряму дослідження питання й аналіз правової підстави, фахової літератури й висунута характеристика системи структури керування підприємства й проаналізовані його загальні дані господарювання та ресурсів у русі за попередні три періоди, майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за деякими сторонами, оцінювання відносно можливостей підвищення якості функціонування фірми.

У методологічній частині розроблено систему інспектування, методологію контролю власного капіталу та надано систему бухобліку у організації та методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки і складання висновку аудиту.

У висновку обстежено наслідки виконаного вивчення за задумом курсового дослідження й виведені путі для вдосконалення перевірки власного капіталу.

Перелік використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на число літератури в переліку.

У додатках представлені складені автором форми документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід з фінансових звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні таблиці й загальні наслідки аналітичних обчислень а також інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Приведена курсова робота була вже вдало захищена в провідному інституті. Її можливо вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту джерел фінансування


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.