Аудит заборгованості акціонерного товариства

Курсова робота (код: sam623)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту заборгованості в системі управління підприємством

1.1. Економічна сутність заборгованості підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з аудиту заборгованості підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту заборгованості підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПАТ «Радосинь»
2.2. Планування аудиту заборгованості підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю стану заборгованості підприємства
2.4. Методика аудиту заборгованості підприємств
2.5. Узагальнення та реалізація результатів аудиту заборгованості підприємств

Розділ 3. Методика аудиту заборгованості підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської і кредиторської заборгованостей підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота охоплює наступні частини: вступ й теоретичні розділи й методологічні основи, висновок, реєстр застосованої літератури й доповнення.

У передмові окреслено роль тематики курсової роботи і мету і задачі роботи та роз'яснено предмети, об’єкти, інформацію й методичні засади, отримані результати дослідження.

В першій рубриці розкрито теоретико-методичне поняття предмету роботи, розгляд рівня розкриття поточних тем вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження вимоги особистого напряму опрацювання проблеми та обстеження права і бази і професійних джерел й складена оцінка становища побудови управління суб’єкта господарювання і охарактеризовані його основні статті діяльності, балансу в динаміці за останні 3-4 періоди, майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом і за конкретними сторонами і оцінювання відносно ресурсів підвищення якості роботи суб’єкта господарювання.

В аналітичному пункті надано складання програми контролю й здійснення аудиту дебіторської і кредиторської заборгованостей підприємств, надано систему бухобліку у компанії та методику внутрішньогосподарського контролю й узагальнення результатів ревізії, складення висновку контролю.

В висновку висунуто результати реалізованого опрацювання за задумом курсового проекту, представлені шляхи стосовно удосконалення перевірки дебіторської і кредиторської заборгованостей підприємств.

Регістр використаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. По тексту курсовика вставлені виноски на число джерела у реєстрі.

В додатку виставлені складені автором форми документів, баланси, звіт про сукупний дохід із фінансових звітів фірми й інформаційні табличні матеріали та поточні наслідки оцінювальних обчислень і другі джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено із методологічними рекомендаціями інституті, в котрому він захищався, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Надана курсова робота була вже успішно здана у київському інституті. Її можливо споживати як стандарт для написання власної курсової роботи чи для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Рисунок з аудиту заборгованості


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.