Аудит достовірності публічної фінансової звітності виробничого підприємства

Курсова робота (код: sam674)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту достовірності публічної фінансової звітності виробничого підприємства

1.1. Характеристика публічної фінансової звітності та загальні вимоги до неї
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту достовірності публічної фінансової звітності підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту публічної фінансової звітності виробничого підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства ПАТ «Саливонківський цукровий завод»
2.2. Організація і планування аудиту достовірності фінансової звітності виробничого підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю ПАТ «Саливонківський цукровий завод»
2.4. Методика аудиту публічної фінансової звітності виробничого підприємства
2.5. Узагальнення і реалізація результатів аудиту достовірності фінансової звітності ПАТ «Саливонківський цукровий завод»
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю бухгалтерських звітів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить передмова, концептуальні пункти, аналітичні розділи і висновок, регістр застосованої літератури, доповнення.

В введенні розглянуто значення тематики курсового проекту, мету та завдання проекту та з'ясовано предмет і об’єкт, інформацію та методи і наукову новизну роботи.

У теоретичному розділі визначено методичну характеристику предмету роботи, аналіз міри опрацювання цих питань нашими та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напрямку дослідження проблеми та характеристику нормативної основи й професійної літератури, надана аналітика порядку побудови керування підприємства й проаналізовані його головні показники діяльності та ресурсів у русі за попередні три роки і перспектива господарювання фірми взагалі й за певними напрямами й оцінки стосовно резервів покращення якості функціонування суб’єкта господарювання.

У аудиторському пункті розкрито систему перевірки та проведення перевірки бухгалтерських звітів й надано систему фінансового обліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків контролю і складання висновку перевірки.

У висновку окреслено наслідки реалізованого дослідження за замислом курсового проекту й показані путі стосовно покращення перевірки бухгалтерських звітів.

Реєстр уживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури в списку.

В додаткових матеріалах виставлені створені студентом конфігурації документів, баланс й форма №2 із річних звітів суб’єкта господарювання, оцінювальні табличні матеріали і попередні наслідки оцінювальних обчислень й інші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Запропонована курсова робота була вже успішно захищена в столичному університеті. Її можливо вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи або для більшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту фінансової звітності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.