Облік і аналіз лізингових операцій в комерційних банках

Курсова робота (код: sam671)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади здійснення лізингових операцій в комерційних банках

1.1. Економічна сутність лізингових операцій та їх класифікація
1.2. Основні вимоги МСБО щодо відображення лізингових операцій у фінансовій звітності

Розділ 2. Облік і аналіз лізингових операцій в комерційних банках

2.1. Облік фінансового лізингу в комерційних банках
2.2. Облік оперативного лізингу в комерційних банках
2.3. Аналіз лізингових операцій в комерційних банках

Розділ 3. Розробка пропозицій щодо поліпшення обліку і аналізу лізингових операцій в комерційних банках

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку лізингу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота структурується на: введення, а також концептуальні пункти, практичні основи, висновки і пропозиції, список використаних джерел і доповнення.

В вступі оглянуто роль теми курсового проекту, мету, завдання роботи та з'ясовано предмети й об’єкти та інформацію та методи і отримані результати дослідження.

У концептуальному розділі досліджено фінансову сутність об’єкту курсової, оцінку ступеню розкриття цих тем українськими та зарубіжними вченими, визнання і підтвердження потреби власного напрямку дослідження проблеми та аналіз законодавчої підстави, спеціальної літератури і складена аналітика системи структури управління підприємства й оцінені його загальні дані діяльності, ресурсів у динаміці за колишні 3-4 періоди, майбутнє розвитку компанії в цілому і за певними напрямами і оцінювання стосовно ресурсів покращення ефективності роботи компанії.

В прикладній частині наведено складання програми контролю і методику контролю лізингу, представлено систему бухгалтерського обліку в товаристві та методику внутрішнього контролю та виведення наслідків контролю, складення висновку аудиту.

В висновку з'ясовано наслідки проведеного дослідження за ідеєю курсового проекту і виведені путі відносно покращення перевірки лізингу.

Список застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер літератури в реєстрі.

В додатку представлені складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід із річної звітності підприємства та аналітичні таблиці і загальні результати аналітичних розрахунків і інші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методикою інституті, в якому він був зданий, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Запропонована курсова робота була вже якісно складена у столичному університеті. Її можливо вживати як шаблон для написання власної курсової роботи або для більшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Рисунок з бухгалтерського обліку лізингових операцій


Курсова з бухобліку

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.