Облік операцій з векселями комерційного банку

Курсова робота (код: sam668)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади здійснення банківських операцій з векселями

1.1. Види векселів, їх економічний зміст
1.2. Вимоги МСБО щодо обліку операцій з векселями

Розділ 2. Бухгалтерський облік операцій з векселями установ комерційних банків

2.1. Бухгалтерський облік операцій з векселями власної емісії
2.2. Бухгалтерський облік операцій з векселями інших емітентів

Розділ 3. Розробка рекомендацій і пропозицій щодо поліпшення обліку банківських операцій з векселями

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку векселів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота включає преамбула та концептуальні розділи й методологічні частини, висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел, додаток.

В преамбулі опрацьовано вагомість тематики курсового проекту та мету, задачі проекту й розкрито предмет і об’єкти і інформацію та методичні засоби та наукову новизну роботи.

В першому розділі наведено загальну характеристику об’єкту курсової, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних питань українськими та іноземними ученими, визнання і обгрунтування доцільності власного напряму дослідження проблеми та обстеження законодавства і бази, наукових джерел й подана оцінка стану побудови менеджменту суб’єкта господарювання та охарактеризовані його основні показники господарювання та ресурсів в русі за останні 3-4 роки і можливості господарювання компанії в цілому й за деякими напрямами та оцінювання відносно ресурсів підвищення ефективності роботи фірми.

В аудиторській рубриці окреслено планування контролю, методику аудиту векселів та простежено систему бухобліку у організації, методику внутрішнього контролю та реалізація результатів ревізії та складання висновку аудиту.

У висновку проаналізовано наслідки зробленого досліду за задумом курсового дослідження і виставлені пропозиції стосовно вдосконалення аудиту векселів.

Регістр вживаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури в реєстрі.

В доповненнях надані розроблені автором шаблони документів, баланси, форма №2 з статистичної звітності товариства та оцінювальні таблиці й поточні результати аналітичних розрахунків, інші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено із методичними рекомендаціями інституті, в котрому він був захищений, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Ця курсова робота була уже вдало захищена в київському університеті. Її можливо споживати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи або для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Рисунок з бухгалтерського обліку операцій з векселем


Курсова з бухобліку

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.